Монтаж карнизів

Монтаж карнизів

Монтаж карнизів для штор від компанії Atlas Interior

Купівля красивих штор - лише половина успіху. Щоб вони дійсно стали окрасою кімнати, їх потрібно правильно «розмістити» біля стіни або вікна. Головне завдання - коректно змонтувати карниз. На перший погляд, вона може здатися легкою. Не поспішайте з висновками: щоб правильно змонтувати карниз, потрібно мати не тільки спеціальні знання, а й досвід. Не забувайте, що від цієї процедури залежить як зовнішній вигляд, так і надійність конструкції. Неправильно змонтований карниз в певний момент неодмінно впаде. У кращому випадку він зашкодить речі, в гіршому - зашкодить людям.

Найпростіший і надійний спосіб - звернутися до професіоналів. У фахівців ця робота забирає мінімум часу. Рекомендуємо скористатися послугами компанії Atlas Interior. Майстри займаються монтажем карнизів будь-яких типів.

Чому варто довірити монтажні роботи професіоналу

 

  • Монтаж за всіма правилами. Ви знали, що кронштейни необхідно розміщувати строго симетрично по відношенню до вікна або стіни, інакше конструкція буде виглядати негарно? Або що при монтажі до гипсокартонному стелі потрібно дотримуватися обмеження по вазі в 5 кг? Процедура монтажу карнизів має безліч нюансів, які простому обивателю можуть бути невідомі. Фахівці Atlas Interior знають все про монтажних роботах, а тому виконають їх згідно з правилами і нормами техніки безпеки.

  • Надійне кріплення. Будинки, а тим більше в ресторанах, кафе, готелях, барах можуть траплятися різні ексцеси, які будуть випробовувати на міцність конструкцію. Щоб карниз їх витримав, необхідно забезпечити якомога більш надійне кріплення. Професіонал знає, як це зробити. Карниз, змонтований фахівцем, роками висітиме в приміщенні без будь-якого догляду або обслуговування.

  • Робота зі складними конструкціями. Досвідченого фахівця не здивувати важкими завданнями. Будь то масивний карниз або новомодна модель конструкції - роботи виконуються в кращому вигляді. Простому обивателю часом важко впоратися з найпростішими карнизами, що вже тут говорити про складні варіантах. Якщо ви підозрюєте, що вам не вистачить досвіду і навичок, рекомендуємо не ризикувати: ви можете зіпсувати і сам карниз, і стіну або стелю. Професіонали роблять все швидко і безпечно. До того ж, монтаж карнизів не варто великих грошей. У будь-якому випадку оплата роботи фахівця обійдеться дешевше, ніж можливі збитки від невдалого самостійного виконання.

  • Гарантія. Виконуючи роботу самостійно, ви погоджуєтеся з тим, що при виникненні проблем вся відповідальність за наслідки ляже на ваші плечі. А помилитися легко, особливо якщо робота ведеться з крихкими стінами або стелями. Доручаючи роботу фахівця, ви можете вимагати високу якість наданих послуг. Після завершення роботи ви перевіряєте, чи все гаразд виглядає і надійно зафіксовано. Atlas Interior надає гарантію якості кожного клієнта.

ОБГОВОРИМО ПРОЕКТ?

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення

Монтаж карнизів в Києві і передмісті від Atlas Interior

Бажаєте захистити себе від можливих наслідків неправильного монтажу? Хочете, щоб карниз і штори гармонійно «вписалися» в наявний інтер'єр приміщення? Фахівці Atlas Interior готові допомогти вам уже зараз.

Наш майстер приїде до вас додому або в заклад, оперативно змонтує конструкцію будь-якої складності, надавши гарантію якості.

Ми готові відповісти на будь-які питання щодо послуги монтажу карнизів, якщо такі у вас залишилися. Телефонуйте за номером телефону, вказаним на сайті, і консультант Atlas Interior надасть відповіді. Якщо бажаєте скористатися послугою, також телефонуйте або залишайте заявку на сайті.

Как мы работаем

01Знакомство

Свяжитесь с нами удобным Вам способом

02Концепция

Ми предложим идеи и разработаем дизайн

03Разработка

Сделаем замеры, обсудим все пожелания

04Смета

Подготовим детальную смету проекта

05Реализация

Изготовим и установим все элементы

06Обслуживание

Предоставим обслуживание наших изделий

Зворотній зв'язок

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення