Карнизи для штор на замовлення від Atlas Interior

Не варто недооцінювати карнизи. Вони є важливими з двох точок зору. По-перше, від карниза залежить практичність, надійність «шторної» конструкції. Він повинен бути міцним і довговічним; повинен мати зручну і міцну систему фіксації. По-друге, карниз доповнює візуальну картину штор. Краще, якщо конструкція правильно підібрана під полотно. В такому випадку створюється комбінація, яка стає прикрасою приміщення.

Асортименту готових виробів вистачає далеко не завжди, особливо якщо покупець не бажає задовольнятися звичними карнизами з банальним дизайном. У такому випадку рекомендуємо скористатися послугою карнизи для штор на замовлення. Її надає компанія Atlas Interior. Фахівці готові зробити карниз, який неодмінно буде відповідати вашим побажанням.

Чому краще купувати карнизи на замовлення

 

1   Можливість реалізувати особливі ідеї, оригінальні побажання. Хочете особливо великий карниз? Або, може бути, дуже мініатюрний? Можливо, ви бажаєте прикрасити його безліччю декоративних елементів. В такому випадку пошук на ринку готових виробів може затягнутися на кілька тижнів, і немає гарантії, що він буде успішним. Купівля на замовлення - це можливість дати волю фантазії. Розмір, форма, тип, декор - все це ви можете вибрати, ні в чому себе не обмежуючи.

2   Підбір карниза під оригінальні штори. Цей пункт найбільш актуальний для ресторанів, барів та інших закладів з незвичайним дизайном. Якщо ви замовили оригінальні штори, композицію необхідно доповнити відповідним карнизом. Набагато простіше і швидше оформити замовлення у компанії Atlas Interior і втілити в життя ті ідеї, які вам потрібні.

3 Гарантія якості. Купуючи карниз на замовлення, ви отримуєте виріб безпосередньо від виробника. По-перше, так ви захищаєте себе від підробок і низькоякісної продукції, яка часто зустрічається на ринку готових виробів. По-друге, виготовлений карниз потрапляє відразу до вас. Він не припадає пилом місяцями на складах і не транспортується по кілька разів, але ж такі дії можуть привести до появи мікротріщин та інших дефектів, які пізніше дадуть про себе знати. Щоб не переживати про якість купленого товару, замовляйте його прямо у Atlas Interior.

4   Можливість дозаказать карнизи. Якщо карниз пошкодиться або зноситься, ви зможете дозаказать такий же. Це особливо актуально для закладів, в яких розміщені кілька однакових карнизів, і необхідно не порушити загальну концепцію. Пошук ідентичного карниза на ринку готових виробів може ні до чого не привести. Краще скористатися послугою карнизи для штор в Києві і передмісті від Atlas Interior і завжди мати можливість дозаказать вироби.

5 Прийнятна ціна. Купуючи безпосередньо у виробника, ви не користуєтеся послугами безлічі посередників, які додають свою націнку на товар. Ви отримуєте карниз за адекватною вартості, закладеної самим виробником. Крім того, купуючи на замовлення, ви можете впливати на вартість виробу, вибираючи матеріал, декор та інші особливості карниза.

 Можливість проконсультуватися. Якщо ви не знаєте, з чого краще зробити карниз, або яку форму, розмір йому надати, фахівці Atlas Interior допоможуть порадою.

ОБГОВОРИМО ПРОЕКТ?

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення

Купити карнизи для штор в Києві і передмісті у компанії Atlas Interior

Всі переваги покупки карниза на замовлення ви відчуєте, скориставшись послугами Atlas Interior. Ви можете придбати абсолютно будь-який карниз. Він неодмінно впишеться в інтер'єр приміщення і підійде під придбані штори. Ви можете вибрати будь-який матеріал: фахівці Atlas Interior дістануть його і зроблять необхідну кількість карнизів. Все це за приємною ціною.

Якщо у вас залишилися питання, або ви бажаєте скористатися послугою карнизи для штор в Києві і передмісті, телефонуйте нам або залишайте заявку на сайті. Фахівці Atlas Interior готові в короткі терміни реалізувати навіть найскладніший проект.

Как мы работаем

01Знакомство

Свяжитесь с нами удобным Вам способом

02Концепция

Ми предложим идеи и разработаем дизайн

03Разработка

Сделаем замеры, обсудим все пожелания

04Смета

Подготовим детальную смету проекта

05Реализация

Изготовим и установим все элементы

06Обслуживание

Предоставим обслуживание наших изделий

Зворотній зв'язок

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення