Дизайн домашнього інтер'єру

Дизайн домашнього інтер'єру

Послуги дизайнера штор від компанії Atlas Interior

Вироби з текстилю можуть здатися незначними в контексті інтер'єру, але не варто їх недооцінювати. Вони можуть або гармонійно доповнити загальну картину, або зруйнувати створену концепцію. Основний текстильний елемент в інтер'єрі - це, безумовно, штори. Не дарма дизайнери приділяють їм велику увагу.

Якщо ви бажаєте отримати штори, які оптимальним чином впишуться в наявний інтер'єр, довірте розробку зовнішнього вигляду професіоналу. На ринку готових штор ви не отримаєте тих можливостей, які надає даний варіант. Дизайнер розробить для вас індивідуальний проект, а не серійний варіант, що не відрізняється від сотень інших.

Найчастіше послугами дизайнера користуються в двох випадках. Перший - необхідність отримати дійсно оригінальні, унікальні штори. Другий - якщо на штори звернули увагу вже після проведення ремонту, і з'являється необхідність розробити модель, яка буде мати гарний вигляд на тлі створеної обстановки. Дизайнер штор компанії Atlas Interior в обох випадках надасть найкраще рішення!

Послуги дизайнера штор: аргументи «за»

 

Некоторые люди не понимают, зачем нужно обращаться к специалисту, если можно купить готовые шторы. Тем более, в эпоху интернет-магазинов это делается в несколько кликов. Предлагаем вам ознакомиться с преимуществами данного решения.

  • Эксклюзивность. Вы хотите, чтобы ваши гости приятно удивлялись оригинальным шторам, а вы на вопрос «где купить такие же» гордо отвечали «нигде»? Дизайнер обеспечит вам повод для гордости. Специалист разработает проект с учетом ваших требований и рекомендаций.

  • Відповідність обстановці. Про це перевагу побіжно згадувалося вище. Припустимо, у вас є готовий інтер'єр, але не вистачає тільки штор. І хочеться, щоб вони гармонійно поєднувалися з меблями, ідеально підходили під освітлення в кімнаті. Пошуки в готовому асортименті можуть затягнутися на тижні, і ніхто не дасть гарантії, що в підсумку ви знайдете те, що потрібно. Набагато зручніше озвучити свої побажання фахівця Atlas Interior, який в короткі терміни надасть дизайн, неодмінно вас влаштовує.

  • Слушні поради від фахівця. Консультант в магазині штор не знає і десятої частини того, що знає професійний дизайнер. Якщо ви сумніваєтеся, який тип штор вибрати, який матеріал використовувати, фахівець Atlas Interior допоможе визначитися. Він озвучить всі аргументи «за» і «проти», пояснить особливості різних типів штор. По суті, користуючись послугою дизайнер штор в Києві і передмісті, ви отримуєте доступ до полезнейшим консультацій.

  • Впевненість в правильному виборі. Купуючи що-небудь для домашнього інтер'єру, людям рідко вдається уникнути сумнівів. А ліпше це варіант? А чи добре він виглядає? А чи оцінять покупку гості? Причина сумнівів - невпевненість у власному візуальному сприйнятті, адже навички знаходяться на побутовому рівні. Інша справа - професіонал. Він абсолютно точно знає, які поєднання виглядають красиво, а які - ні. Користуючись послугами дизайнера, ви можете бути впевненими: зроблений вибір - правильний.

Зручність. Не потрібно нікуди їздити: у компанії Atlas Interior є послуга виклик дизайнера штор додому. Спеціаліст приїде до вас, оцінить наявну обстановку і надасть оптимальний варіант дизайну.

ОБГОВОРИМО ПРОЕКТ?

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення

Дизайнери Atlas Interior готові вам допомогти вже зараз

Щоб гарантовано отримати штори, які задовольнять ваші запити, звертайтеся в Atlas Interior. Виїзд дизайнера штор в Києві і Київській області безкоштовний. Компанія 15 років працює на ринку: ми знаємо про шторах все.

Залишилися питання чи хочете викликати дизайнера штор додому? Зв'яжіться з нами за номером телефону, вказаним на сайті. Також ви можете залишити заявку.

Зворотній зв'язок

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення