Інтер'єр ресторану Havana

Інтер'єр ресторану Havana

Текстильне оформлення інтер'єру ресторану Havana

Ресторан Havana цей заклад сучасної європейської кухні на березі Дніпра в Києві. Весь стиль ресторану символізує пристрасть Куби і її вогненний характер.

У ресторані Havana затишно збиратися в колі друзів і рідних, відзначати дні народження, організовувати найкрасивіші весілля, галасливі вечірки, заходи будь-якого формату і масштабу.

Нашим завданням було підібрати тканини і матеріали, які максимально відповідають яскравого стилю ресторану. Коли не знайшлося потрібної тканини, ми створили її самі - для меблів і штор були розроблені і надруковані принти на тканині. Такий крок дозволив не тільки створити унікальний текстиль, але і значно заощадити бюджет клієнта.

В рамках проекту ми відповідали за такий текстиль:

✔ Оформлення вікон
✔ Оформлення дитячої зони
✔ Столовий і банкетний текстиль
✔ Форма персоналу

За задумом дизайнерів вікна корабля оформлені римським шторами по всьому периметру. При цьому стеля всього корабля має складну вигнуту форму і штори повинні були її повторити. Нашій команді вдалося відшити і відвідати римські штори, дотримуючись точну геометрію малюнка і крою всіх виробів.

Для меблів і штор були розроблені та надруковані принти на тканині. Такий крок дозволив не тільки створити унікальний текстиль, але і значно заощадити бюджет клієнта.

Прямі штори в VIP-залах доповнюють інтер'єр ресторану і допомагають гостям відчути затишок і естетику місця. Наша команда вдячна творцям ресторану Havana за можливість участі в цьому чудовому проекті! Ми пишаємося виконаною роботою і прекрасним результатом.

Зворотній зв'язок

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення