Ресторан Villa Riviera

Інтер'єр ресторан Villa Riviera

Текстильное оформление интерьера ресторана Villa Riviera

Ресторан Villa Riviera це неймовірно красивий панорамний ресторан, розташований на Дніпровській набережній. Коли в цьому році проходив ребрендинг ресторану, студія Atlas Interior відповідала за текстильне оформлення: штори, декоративні подушки, столовий текстиль. Команда студії підготувала для клієнта різні варіанти зразків натуральних і спеціалізованих тканин, що підходять під потреби закладів Horeca, розробила пробні зразки, відшила тираж, зробила монтаж і навіс виробів.

Особенно сложным элементом проекта стали римские шторы под куполом ресторана, где осуществлялся высотный навес и монтаж карнизов. Красивые  прямые шторы цвета капуччино в основных залах ресторана и бирюзовые шторы в детской зоне отлично вписались в интерьер.

Штори, які ми Вам пропонуємо, виготовлені з найрізноманітніших якісних тканин.

А серветки з натурального льону з вишивкою логотипу Villa Riviera гармонійно доповнюють гарний посуд і столові прибори ресторану. Команда Atlas Interior в жатие терміни реалізувала проект відповідно до високих стандартів якості клієнта. Поставлені цілі досягнуті, клієнт задоволений і ми пишаємося результатом.

Как мы работаем

01Знакомство

Свяжитесь с нами удобным Вам способом

02Концепция

Ми предложим идеи и разработаем дизайн

03Разработка

Сделаем замеры, обсудим все пожелания

04Смета

Подготовим детальную смету проекта

05Реализация

Изготовим и установим все элементы

06Обслуживание

Предоставим обслуживание наших изделий

Зворотній зв'язок

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення