Уніформа поварів

✔ Безкоштовна розробка моделей і підбір тканини
✔ Пошиття пробних зразків
✔ Без мінімальних партій замовлення
✔ Можливість будь-якого виду нанесення
✔ Виготовлення в найкоротші терміни

Форма для кухарів на замовлення від компанії Atlas Interior

Робота з їжею, в умовах кухні - справжнє випробування для одягу. Низькоякісні речі швидко приходять в непридатність від частого забруднення і прання. Крім того, небезпеку становить підвищений рівень вологості і висока температура.

Щоб отримати форму, яка буде гідно чинити опір негативним зовнішнім факторам, потрібно придбати її у перевіреного виробника. Компанія Atlas Interior протягом 15 років забезпечує заклади столиці та передмістя висококласними текстильними виробами.

По-перше, форма, придбана на замовлення у Atlas Interior, зручна. Купуючи речі на ринку готових товарів, ви виходите з того, що є, внаслідок чого форма не завжди ідеально підходить кухареві. А адже комфорт на кухні дуже важливий, адже ця робота передбачає безліч рухів. Купівля на замовлення - зовсім інша справа! Ви отримуєте одяг, яка ідеально підходить співробітнику.

По-друге, форма практична і довговічна. Atlas Interior використовує матеріали, які відмінно підходять для застосування в настільки «екстремальних» умовах. Так, тканину вибирає замовник, але ми завжди готові підказати, які варіанти оптимальні.

Чому варто скористатися послугою форма для кухарів пошив на замовлення

Про одну перевагу вже було згадано вище: ви отримуєте одяг, яка ідеально «сідає» на конкретного кухаря. Комфорт гарантований. Крім того, у вас є можливість самостійно вибрати дизайн, матеріали. Таких можливостей ринок готових товарів не надає.

Скориставшись послугою від Atlas Interior, ви можете проконсультуватися з приводу тканин, дизайну. Жоден консультант в магазині не надасть вам стільки корисної інформації.

Купивши на замовлення, ви отримаєте форму для кухарів, яка відмінно впишеться в наявну концепцію закладу. Це особливо актуально для ресторанів з оригінальним оформленням.

Ви в будь-який момент можете дозаказать потрібну кількість ідентичних комплектів. Пошук такої ж одягу на ринку готових товарів забирає дні і тижні, при цьому не завжди закінчуючись успішно.

ОБГОВОРИМО ПРОЕКТ?

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення

Що включає в себе форма для кухарів

Для виготовлення форми використовуються натуральні, синтетичні і сумішеві тканини. Натуральні матеріали - найбільш безпечний, екологічно чистий варіант, але за ними потрібно особливо ретельно доглядати. Синтетика міцна і довговічна, але створює певний дискомфорт під час роботи (наприклад, формує «парниковий ефект»). Сумішеві тканини - це поєднання натуральних і синтетичних волокон.

1   Штани. Кухарські штани кардинально відрізняються від звичайних. Вони вільніші, відмінно пропускають повітря, менше брудняться і не втрачають форму, колір після численних прань. Класичний варіант - білі штани, але при покупці на замовлення можна вибрати абсолютно будь-який дизайн і колір.

2   Куртки. Також відрізняються від звичайних поліпшеною практичністю матеріалу і довговічністю. Кухарські куртки оснащуються гудзиками, які не займаються при попаданні розпеченого жиру. Деякі моделі замість гудзиків мають застібки або кнопки.

3   Фартухи. Тканинний «щит», який захищає основний одяг від плям. Якісні моделі не пропускають забруднення вглиб волокон, а тому легко відпираються.

 Головні убори. Вкрай важлива річ на кухні: не тільки захищає від забруднень, але і не дозволяє волоссю падати в їжу. Хороший головний убір на кухні - «дихаючий», приємний для шкіри. Такі моделі можна придбати на замовлення у компанії Atlas Interior.

Чому саме ми?

Пристрасть

 

Виготовлення ресторанного текстиля - наша пристрасть, ми любимо те що робимо

Якість

 

Бездоганний рівень якості продукції та послуг, що надаються

Досвід

 

 

Ми працюємо більше 15 років і реалізували 800 об'єктів різної складності

Форма для кухарів: пошив від Atlas Interior

Atlas Interior виготовить форму для кухарів, в якій вашим співробітникам неодмінно буде комфортно працювати. Ми готові вислухати ваші побажання і в точності втілити їх в життя. Виїзд замірника включений у вартість послуги.

Щоб задати нам питання або замовити форму для кухарів, телефонуйте за номером телефону, вказаним на сайті, або залишайте заявку.

Зворотній зв'язок

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення