Уніформа покоївки

✔ Безкоштовна розробка моделей і підбір тканини
✔ Пошиття пробних зразків
✔ Без мінімальних партій замовлення
✔ Можливість будь-якого виду нанесення
✔ Виготовлення в найкоротші терміни

Форма господинь: пошив компанією Atlas Horeca

Форма господинь - специфічний одяг. Основний акцент робиться на практичності і зручності, але при цьому важливо зберегти візуальну привабливість уніформи. До того ж, вона не повинна вибиватися із загальної концепції закладу.

На ці речі є серйозне навантаження. Інтенсивне використання, ризик бути забрудненими, часті прання з використанням хімічних речовин - все це швидко приводить в непридатність неякісну форму.

Вихід один: купити уніформу високої якості! Рекомендуємо придбати її на замовлення у компанії Atlas Horeca. Фахівці підберуть оптимальний матеріал, розроблять дизайн, який добре впишеться в існуючу стилістику закладу.

Форма господинь: про матеріали

При покупці форми на замовлення у компанії Atlas Horeca ви можете вказати будь-який матеріал. Зрозуміло, особливо вразливі тканини для таких цілей використовувати не варто. Розглянемо популярні варіанти.

  • Різновиди бавовняної тканини. Бавовна - найбільш зручний варіант. Він забезпечує комфорт як в прохолодну пору, так і жарким літом. Матеріал добре «дихає», відмінно вбирає вологу і швидко висихає. Недолік - вразливість до неправильного прання. За натуральними матеріалами потрібно доглядати з особливою акуратністю. З приводу догляду ви можете проконсультуватися у фахівця Atlas Horeca. Зробити це можна і після покупки форми господинь: компанія забезпечує післяпродажне обслуговування.

  • Поліестер. Форму з синтетики замовляють у випадках, коли особливий акцент необхідно зробити на міцності, довговічності, при цьому вклавшись в невеликий бюджет. Поліестер - недорогий, щільний, міцний матеріал, який слабо пропускає повітря, а тому викликає значні незручності в процесі роботи персоналу.

  • Сумішеві тканини. Матеріал, в якому поєднуються натуральні і синтетичні волокна. Найчастіше це бавовна і поліестер. Бавовняні волокна забезпечують комфорт, а синтетичні - стійкість до зовнішнього впливу. Це оптимальний варіант тканини для уніформи господинь.

Якщо ви бажаєте замовити форму для господинь, але не розбираєтеся в тканинах, консультант Atlas Horeca допоможе підібрати оптимальний варіант, виходячи з потреб і фінансових можливостей.

ОБГОВОРИМО ПРОЄКТ?

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення

Переваги покупки форми для господинь на замовлення

Здавалося б, покупка готової уніформи - набагато більш проста дія. Однак придбання одягу на замовлення має вагомі переваги. Розглянемо їх.

1 Підбір форми під концепцію закладу. Оформляючи замовлення, ви можете озвучити вимоги, які неодмінно будуть враховані під час роботи. Можна підібрати ідеально підходящу форму під конкретний заклад. Нагадаємо, що в разі відсутності навичок або ідей у ​​замовника цю роботу беруть на себе фахівці Atlas Horeca. Вам буде запропонований ескіз і тканини.

2 Брендування. Atlas Horeca при необхідності завдає на одяг логотип і проводить будь-яке інше брендування. Нанесення елементів виконується за допомогою друку, вишивки або тиснення.

3 Доступність. У будь-який момент ви можете звернутися в Atlas Horeca для покупки заміни, коли стара форма зноситься. Не потрібно витрачати час на пошуки на ринку готової форми.

4 Гарантія якості. Купівля безпосередньо у виробника - це завжди краще, ніж придбання в торгових мережах. Ви неодмінно отримаєте висококласну продукцію, так як захищаєте себе від підробок.

Дуже часто форма, пошита на замовлення у Atlas Horeca, коштує дешевше, ніж аналогічні варіанти на ринку готової продукції.

Почему мы?

Пристрасть

 

Виготовлення уніформи - наша пристрасть, ми любимо те що робимо

Якість

 

Бузупречний рівень якості продукції та послуг, що надаються

Досвід

 

Ми працюємо більше 15 років і реалізували 800 об'єктів різної складності

Форма на замовлення від Atlas Horeca

Компанія Atlas Horeca готова задовольнити потреби будь-якого клієнта. Ми шиємо форму з будь-якого матеріалу і будь-якими партіями: будь-то десять комплектів або сто, -  ми неодмінно виконаємо замовлення в термін.

Для Atlas Horeca не існує неможливих завдань. Компанія займається пошиттям форми господинь будь-якої складності. Заміри, вибір дизайну, матеріалу, пошиття - все це фахівці Atlas Horeca беруть на себе. Також ми виконуємо післяпродажне обслуговування.

Залишилися питання чи бажаєте замовити форму для господинь? Звертайтеся за номером телефону або залишайте заявку на сайті. Ми готові взятися за ваше замовлення прямо зараз!

Зворотній зв'язок

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення