Пошив уніформи для офіціантів

✔ Безкоштовна розробка моделей і підбір тканини
✔ Пошив пробних зразків
✔ Без мінімальних партій замовлення
✔ Можливість будь-якого виду нанесення
✔ Виготовлення в найкоротші терміни

Форма для офіціантів: пошив компанією Atlas Horeca

Щоб куплена уніформа повністю відповідала вашим вимогам, замовте її у досвідченого виробника з відмінною репутацією на ринку. Компанія Atlas Horeca ось уже 15 років забезпечує заклади столиці якісним текстилем.

Ми приймаємо як великі замовлення, так і дрібні (кілька комплектів уніформи). Фахівці Atlas Horeca беруть на себе весь спектр робіт. Ми займаємося розробкою дизайну, підбором матеріалів, пошиттям. Для Atlas Horeca немає неможливих завдань: компанія приймає в роботу замовлення будь-якої складності.

Якщо ви бажаєте отримати унікальну уніформу, яка підкреслить індивідуальність вашого ресторану або кафе, - ласкаво просимо! Зв'яжіться з нами за номером телефону, вказаним на сайті, або залишайте заявку.

ОБГОВОРИМО ПРОЕКТ?

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення

Форма для офіціантів: пошив на замовлення від компанії Atlas Horeca

Форма для офіціантів - це не тільки запорука комфорту персоналу, а й складова іміджу ресторану або кафе. Уніформа, зроблена в єдиній концепції, виглядає привабливо; вона дає зрозуміти клієнтові, що він прийшов в сучасний, статусний заклад громадського харчування.

Уніформа офіціантів щодня витримує серйозні навантаження, аж до видалення плям речовинами з агресивним складом. Форма, зроблена за принципом «побутового» одягу, швидко приходить в непридатність в таких умовах. Щоб вона довго прослужила, необхідно враховувати безліч чинників при виробництві. Atlas Horeca - враховує. Ви можете замовити будь-яку кількість комплектів уніформи з унікальним дизайном, який доповнить концепцію вашого закладу. Atlas Horeca не обмежує вас у виборі матеріалів: ви можете замовити одяг з будь-якої тканини.

З чого робиться форма для офіціантів

Не знаєте, якому матеріалу віддати перевагу? Звертайтеся в компанію Atlas Horeca, і фахівці допоможуть підібрати тканину, виходячи з ваших потреб і фінансових можливостей.

Існує категорія тканин, якими покупці віддають перевагу найчастіше. Їх можна розділити на натуральні, синтетичні і сумішеві.

Натуральні

Уніформа, зроблена з такої тканини, найбільш приємна до тіла. Вона м'яка, відмінно пропускає повітря, вбирає вологу. Такий одяг гіпоалергенний. Недоліком уніформи з натуральних матеріалів є особливості догляду. Потрібно беззаперечно дотримуватися вимог щодо прання: дізнатися їх можна у представника Atlas Horeca або в мережі. Це ж стосується сушіння і прасування. В іншому випадку одяг може деформуватися або втратити свій відтінок. Найбільшою популярністю користується бавовна і льон.

Синтетика

Більш проста в догляді, але не настільки приємна до тіла. Синтетичний одяг має підвищену міцність і, в середньому, довше служить. Ще одним недоліком синтетичної тканини є те, що вона електризується. Лідер в рейтингу синтетичних матеріалів - поліестер. 

Сумішеві тканини

Це поєднання натурального і синтетичного матеріалу. В результаті вдається домогтися високого рівня міцності, хороших дихаючих властивостей і приємної фактури.

ОБГОВОРИМО ПРОЕКТ?

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення

Чому форма офіціантів на замовлення - найкращий варіант

1   Купуючи на замовлення, ви, по-перше, отримуєте уніформу, яка ідеально підходить за розміром. По-друге, одяг буде повністю відповідати концепції закладу. Купуючи готову уніформу, ви змушені вибирати лише з того, що є.

2   Компанія Atlas Horeca може нанести на одяг логотип або слоган. Робиться це за допомогою тиснення, друку або вишивки.

3   Куплену форму в певний момент доведеться міняти, якою б якісною вона не виявилася. Якщо ви придбали її на ринку готової уніформи, пошуки можуть зайняти не один день. У разі співпраці з Atlas Horeca ви можете звернутися в компанію і до замовити необхідну кількість. У підсумку ви отримаєте точну копію вже існуючої уніформи. Єдина концепція закладу не порушується.

4   Найважливіша перевага - гарантія високої якості. Співпрацюючи з виробником безпосередньо, ви захищаєте себе від підробок, які часто зустрічаються на ринку готових виробів.

Как мы работаем

01Знакомство

Свяжитесь с нами удобным Вам способом

02Концепция

Ми предложим идеи и разработаем дизайн

03Разработка

Сделаем замеры, обсудим все пожелания

04Смета

Подготовим детальную смету проекта

05Реализация

Изготовим и установим все элементы

06Обслуживание

Предоставим обслуживание наших изделий

Зворотній зв'язок

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення