Уніформа для хостес

✔ Безкоштовна розробка моделей і підбір тканини
✔ Пошиття пробних зразків
✔ Без мінімальних партій замовлення
✔ Можливість будь-якого виду нанесення
✔ Виготовлення в найкоротші терміни

Форма для хостес: пошив на замовлення від Atlas Horeca

Ми готові виконати ваше замовлення вже зараз! Телефонуйте за номером телефону, вказаним на сайті, або залишайте заявку

Щоб отримати дійсно оригінальну і висококласну форму для хостес, яка відмінно «увіллється» в ваш заклад, звертайтеся до наших фахівців. 15-річний досвід дозволяє з півслова розуміти, що потрібно нашим клієнтам.

Немає ідей щодо форми? Ми беремо всю роботу на себе: розробляємо дизайн моделі, підбираємо матеріал. Ви можете висловити вимоги та побажання, які неодмінно будуть враховані під час роботи.

Atlas Horeca займається виробництвом будь-яких партій форм для хостес. Не важливо, скільки вам потрібно комплектів - п'ять чи п'ятсот, - Atlas Horeca в термін виготовить потрібну кількість. Компанія займається як масовим, так і індивідуальним виробництвом. Ви можете розраховувати на Atlas Horeca і після покупки: компанія здійснює післяпродажне обслуговування.

ОБГОВОРИМО ПРОЄКТ?

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення

Форма для хостес на замовлення від Atlas Horeca

Хостес - перший представник персоналу, з яким стикається відвідувач. Саме ця людина формує перше враження про заклад. Одяг в цій справі відіграє далеко не останню роль. Рекомендуємо придбати форму для хостес на замовлення. В такому випадку ви отримаєте одяг, який оптимальним чином впишеться в існуючу концепцію закладу.

Atlas Horeca протягом 15 років випускає текстильні вироби для закладів Києва. Фахівці Atlas Horeca допоможуть вибрати дизайн і матеріали, пошиють необхідну кількість комплектів.

Якою буває форма для хостес

Немає певних правил вибору одягу для хостес, але є найбільш популярні варіанти форми.

  • Класика: брюки і сорочка / блузка. Це елегантне вбрання, яке підійде і чоловікові, і жінці. У випадку з жінкою-хостес штани можна поміняти на спідницю. Щоб надати співробітникові ще більшої елегантності, форму для хостес можна доповнити краваткою або метеликом.

  • Вечірній варіант. Актуальний для жінок-хостес. Використовуване плаття, близьке по дизайну до вечірнього. Такий зовнішній вигляд допомагає хостес виділятися серед інших співробітників ресторану.

  • Стилізована форма. Використовується тематичність закладу. Тут все залежить від фантазії власника. Можна розробити оригінальний дизайн: наприклад, з латиноамериканськими нотками для мексиканського ресторану.

 

При покупці на замовлення ви можете вибрати абсолютно будь-який дизайн і матеріали. Якщо ідей немає, фахівці Atlas Horeca допоможуть визначитися.

Найчастіше форма робиться з натуральних або змішаних тканин. Лідер серед натуральних матеріалів - бавовна. Він хороший тим, що не електризується, володіє м'якою текстурою і не містить алергенів. Однак «натуральна» форма особливо вразлива до неправильного прання, прасування та сушіння.

Натуральні тканини дуже гарні, але їм деколи не вистачає міцності і стійкості до зовнішнього впливу. Цей недолік враховується при створенні змішаних матеріалів. Вони являють собою тканину, яка складається з натуральних і зміцнюючих синтетичних волокон.

Повністю синтетична форма міцна, але не створює таких же комфортних умов, як перераховані вище варіанти.

ОБСУДИМ ПРОЕКТ?

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення

Переваги покупки на замовлення

Відповідність концепції закладу

Скориставшись послугою виробництва на замовлення, ви отримаєте ідеально підходящу форму навіть для самого оригінального закладу. Ринок готових виробів не надає і десятої частини цих можливостей: ви вибираєте з того, що вам запропонував виробник.

Возможность брендирования

Специалисты Atlas Horeca нанесут логотип, слоган или выполнят другое брендирование одежды. Используется метод тиснения, вышивки и печати. Брендированная одежда персонала – способ повысить узнаваемость заведения.

Можливість брендування

Фахівці Atlas Horeca завдадуть логотип, слоган або виконають інше брендування одягу. Використовується метод тиснення, вишивки і друку. Брендований одяг персоналу - спосіб підвищити впізнаваність закладу.

Гарантія якості

Купуючи безпосередньо у відомого виробника, ви захищаєте себе від підробок і просто низькоякісної продукції. 

Уникнення націнок

Купівля у виробника - це спосіб «обійти» численних посередників, які сприяють збільшенню кінцевої вартості форми. Ніяких переплат!

Почему мы?

Страсть

 

Виготовлення униформи - наша страсть, мы любим то что делаем

Качество

 

Бузупречный уровень качества продукции и предоставляемых услуг

Опыт

 

Мы работаем более 15 лет и реализовали 800 объектов различной сложности

Зворотній зв'язок

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення