Cигнальний спецодяг

✔ Безкоштовна розробка моделей і підбір тканини
✔ Пошив пробних зразків
✔ Без мінімальних партій замовлення
✔ Можливість будь-якого виду нанесення
✔ Виготовлення в найкоротші терміни

Сигнальний спецодяг: пошиття компанією Atlas Horeca

Ми постійно розширюємо та оновлюємо свій асортимент, тож маючи 15 річний досвід у пошитті уніформи для спеціалістів сфер обслуговування, компанія Atlas Horeca готова на замовлення пошити для вас сигнальний спецодяг.

Серед нашого асортименту, ви можете замовити:

  • Сигнальні жилети;
  • Сигнальні брюки;
  • Сигнальні куртки;
  • Сигнальні костюми.

Ми допоможемо обрати оптимальний варіант сигнального спецодягу та  запропонуємо вигідні та зручні умови співпраці.  Спецодяг можна замовити від 10 одиниць. При оптовому замовленні діє системи знижок.

Сигнальний жилет

Жилет сигнальний прямого силуету, V-подібним вирізом, світловідбиваючими елементами та з центральною застібкою на стрічку-липучку. Виготовляється з спеціальної флуоресцентної тканини, що забезпечують хорошу видимість в темний час доби й при поганій погоді.

Основна кольорова гама жилетів складається з двох кольорів - салатовий і помаранчевий. При необхідності ми наносимо на одяг логотип і проводимо будь-яке інше брендування. Нанесення елементів виконується за допомогою друку або  вишивки. Можливе пошиття по індивідуальним міркам та різного класу захисту. Клас захисту залежить від кількості і розташування світловідбивних елементів.

Склад тканини - 100% поліестер

Ціна: 60 грн

Сигнальні брюки

Модель сигнальних брюк виготовляється зі спеціальної флуоресцентної тканини зі світловідбиваючими властивостями. Вони забезпечують хорошу видимість в темний час доби й при поганій погоді.

Брюки оснащені регулюючою резинкою на поясі та боковими кишенями. Мають зручний вільний крій, що не обмежує рух.

Основна кольорова гама брюк складається з двох кольорів — салатовий і помаранчевий. При необхідності ми наносимо на одяг логотип і проводимо будь-яке інше брендування. Нанесення елементів виконується за допомогою друку або вишивки. Можливе пошиття по індивідуальним міркам та різного класу захисту. Клас захисту залежить від кількості і розташування світловідбивних елементів.

Склад тканини - 100% поліестер

Ціна: від 350 грн

ОБСУДИМ ПРОЕКТ?

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення

Сигнальна куртка

Сигнальна куртка класичного прямого силуету, з центральною застібкою-блискавкою та боковими кишенями. Виготовлена зі спеціальної флуоресцентної тканини зі світловідбиваючими властивостями та оснащена стрічкою, що забезпечує хорошу видимість в темний час доби й при поганій погоді.

сновна кольорова гама - салатовий і помаранчевий. При необхідності ми наносимо на одяг логотип і проводимо будь-яке інше брендування. Нанесення елементів виконується за допомогою друку або вишивки. Можливе пошиття по індивідуальним міркам та різного класу захисту. Клас захисту залежить від кількості і розташування світловідбивних елементів.

Склад тканини - 100% поліестер

Ціна: від 450 грн

Сигнальний костюм 

Сигнальний костюм виготовляється з високоякісних матеріалів яскравих кольорів та доповнений світловідбиваючими смугами. Комплект складається з куртки і брюк, які забезпечують комфорт та хорошу видимість в темний час доби й при поганій погоді.

Куртка прямого крою  з центральною застібкою на блискавку.  Має косі бокові кишені, для рації та  кишеню на грудях.

Брюки оснащені регулюючою резинкою на поясі та боковими кишенями. Мають зручний вільний крій, що не обмежує рух.

Костюм має комбіновану кольорову гаму з  помаранчевого та синього кольору. При необхідності ми наносимо на одяг логотип і проводимо будь-яке інше брендування. Нанесення елементів виконується за допомогою друку або вишивки. Можливе пошиття по індивідуальним міркам та різного класу захисту. Клас захисту залежить від кількості і розташування світловідбивних елементів.

Склад тканини - 80% поліестер, 20% бавовна

Ціна: від 800 грн

Сигнальний спецодяг: варіанти матеріалів

Найважливішим моментом, що враховуються при виготовленні сигнального спецодягу є  тканина. Компанія Atlas Horeca використовує тканини, що  мають підвищену міцність та чудову видимість у темряві, оскільки має яскраві кольори, які помітні здалеку за будь-яких погодних умов.

У нашому асортименті представлені моделі пошиті на базі популярної тканини саржа. Всі вироби з даної тканини мають ряд плюсів. А саме:

  • Міцність і зносостійкість;
  • Хороша повітропроникність та терморегуляція;
  • Гігроскопічність;
  • Гіпоалергенність;
  • Стійкість до води та забруднень;
  • Практичність.

У своїх виробах ми використовуємо співвідношення: 80% поліестер, 20% бавовна. Варто відзначити простоту в догляді за саржевою тканиною: вона не мнеться, тримає форму та зберігає яскравий колір навіть після багаторазового прання.

Почему мы?

Пристрасть 

 

Виготовлення уніформи - наша пристрасть, ми любимо те що робимо

Якість

 

Бузупречний рівень якості продукції та послуг, що надаються

Досвід

 

Ми працюємо більше 15 років і реалізували 800 об'єктів різної складності

Зворотній зв'язок

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення