Японські штори

✔ Безкоштовна розробка моделей і підбір тканини
✔ Пошив пробних зразків
✔ Без мінімальних партій замовлення
✔ Можливість будь-якого виду нанесення
✔ Виготовлення в найкоротші терміни

Пошиття японських штор на замовлення від компанії Atlas Interior

Японські штори - це конструкція, яка складається з двох елементів: багатошарового або стінового карниза і полотна. Японські штори також прийнято називати екранними або панельними. Якщо ви поглянете на даний елемент інтер'єру, питання про походження назви відпадуть самі собою: штори дійсно схожі на великий екран. Назвати їх надійним захистом від холоду і сонячного світла не можна. Це, скоріше, привабливий декоративний елемент.

Японські штори у нас в країні не користуються таким попитом, як класичні варіанти. Тому, отримавши їх собі, ви зможете дивувати гостей оригінальним дизайном інтер'єру.

Ці штори є одними з найдавніших. Вони використовувалися ще в 13 столітті в Японії. Сучасні моделі більш досконалі. Про їхні переваги ми поговоримо трохи пізніше.

Як працюють японські штори

1   Управляти японськими шторами можна вручну або дистанційно. Зрозуміло, варіант з пультом управління коштує дорожче. Однак автоматичні штори мають прогнозований недолік: механізм може в певний момент зламатися.

2   Під час розсування тканинні відрізи не згинаються і не мнуться: по кутах розташовані жорсткі вставки, які утримують матеріал в рівному положенні.

3   Більшість варіантів японських штор сегментовані, тобто можна відкрити вид на вікно або повністю, або частково, відсунувши один елемент. Робиться це вручну вкрай просто, адже полотно дуже легке. До речі, сегментація штор дозволяє створювати цікаві комбінації матеріалів. Скориставшись послугою японські штори на замовлення, ви можете самостійно підібрати тканини, які будуть використані в процесі виготовлення.

У ВАС Є ПРОЕКТ?

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення

Як вибрати і як доглядати за японськими шторами

 

Штори можуть мати кілька рядів: найчастіше - від двох до п'яти. Якщо ви бажаєте розмістити штори на стороні, яка постійно перебуває під впливом сонячних променів, віддайте перевагу шторам з великою кількістю рядів. До того ж, багаторядність дозволяє розсовувати полотна в різні боки, створюючи цікаві візуальні рішення. Якщо японські штори використовуються для зонування або на несонячних стороні, буде достатньо двох рядів.

Виберіть тип зрушення-розсовування штор. Як вже було сказано вище, найзручніший варіант - автоматика, однак вона може ламатися. Ручний метод не настільки зручний, але більш надійний.

Що стосується матеріалів: все залежить від ваших побажань і фінансових можливостей. Найкраще використовувати легкі тонкі тканини. Вони виглядають найбільш витончено і елегантно. Наприклад, ллен, бавовна, синтетичні тканини. Купуючи японські штори в Києві у компанії Atlas Interior, ви можете висловити свої переваги по щільності матеріалу, відтінку і так далі.

Японські штори рівні й прямі, тому доглядати за ними легко. Досить періодично протирати полотна і чистити їх пилососом. Вологе чищення рекомендується проводити якомога рідше. До речі, якщо у вас автоматичний механізм, завжди відключайте його, перш ніж почати вологу чистку штор.

Преимущества японских штор

Компактність

Японські штори - це механізм, що складається з тонких панелей, які займають мінімум місця. У японській культурі не прийнято використовувати пишні складки, якими, наприклад, мають австрійські штори. Тільки мінімалізм і витонченість.

Простота при використанні

Навіть маленька дитина зможе зрушувати і розсовувати штори.

Оригинальний зовнішній вигляд

Японські штори додають приміщенню атмосферу східного шарму. Щоб оцінити цей ефект, рекомендуємо ознайомитися з фотознімками приміщень, в яких використовується даний елемент.

Універсальність

Японські штори можна використовувати не тільки біля вікна. З їх допомогою можна зонувати приміщення або розділяти дві кімнати. Скориставшись послугою пошиття японських штор в Києві від компанії Atlas Interior, ви зможете замовити виріб, який ідеально підійде для будь-якої сфери використання.

Японские шторы на заказ от Atlas Interior

Желаете «освежить» свой дом оригинальными шторами? Специалисты Atlas Interior выслушают ваши пожелания и в точности воплотят их в жизнь. Нет четко сформулированных предпочтений? Консультант Atlas Interior поможет определиться с материалом, размером и другими характеристиками японских штор. Кроме того, наш замерщик выедет к вам на дом, – это включено в стоимость услуги. 

Обращайтесь по номеру телефона или оставляйте заявку на сайте. Atlas Interior привнесет в ваш дом нотки восточного изящества!

Популярні матеріали

Шовк

Льон

Бавовна

Софт

Как мы работаем

01Знакомство

Свяжитесь с нами удобным Вам способом

02Концепция

Ми предложим идеи и разработаем дизайн

03Разработка

Сделаем замеры, обсудим все пожелания

04Смета

Подготовим детальную смету проекта

05Реализация

Изготовим и установим все элементы

06Обслуживание

Предоставим обслуживание наших изделий

Зворотній зв'язок

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення