Вуличний текстиль здатний зробити відпочинок максимально комфортним, а навколишній простір більш затишним, якщо з особливою відповідальністю підійти до вибору тканини.

Адже крім візуальної естетики, вулична тканина повинна протистояти будь-яким погодним умовам, не вигорати і не втрачати інших своїх експлуатаційних якостей.

Якщо ви зараз перебуваєте в пошуку стильного, а  головне якісного вуличного текстилю, звертайтеся в Atlas Horeca. У нашому асортименті більше 5000 різновидів тканин, серед яких фахівці допоможуть вибрати оптимальне рішення.

Види тканин для вуличного оформлення інтер'єру

Акрил

Штори з цього матеріалу не тільки допоможуть прикрасити терасу або оформити альтанку, але і надійно захистять від негоди і яскравого сонячного світла.

Дралон

Тканина володіє хорошими характеристиками: повітропроникність, гіпоалергенність, підвищена міцність і зносостійкість, стійкість до хлорованої і солоної води, стійкість до дії сонячних променів.

Тіньова тканина

Стійка до негоди

Тканина Оксфорд

Висока міцність і зносостійкість, термостійкість. Матерія зберігає свої властивості і характеристики в діапазоні температур від -50 ° С до + 110 ° С.