Римські штори

✔ Безкоштовна розробка моделей і підбір тканини
✔ Пошив пробних зразків
✔ Без мінімальних партій замовлення
✔ Можливість будь-якого виду нанесення
✔ Виготовлення в найкоротші терміни

Римські штори на замовлення від компанії Atlas Interior

15-річний досвід компанії Atlas Interior - гарантія високої якості римських штор, які ви отримаєте від нас на замовлення. Фахівці не тільки виготовляють штори, але і можуть розробити концепцію, підібрати тканину. Вибір тканин і фурнітури величезний! Ми можемо виготовити штори з будь-якого матеріалу, використовувати різні декоративні елементи. Виїзд замірника входить у вартість послуг.

Пошиття римських штор в Києві на замовлення - це відмінний спосіб обзавестися унікальним елементом інтер'єру. Після покупки ви і далі можете розраховувати на фахівців Atlas Interior: компанія забезпечує післяпродажне обслуговування.

Потрібні римські штори Київ на замовлення? Залишайте заявку на сайті або звертайтеся за номером телефону.

У ВАС Є ПРОЕКТ?

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення

Виготовлення римських штор

Римські штори - різновид штор, на яких при піднятті (а в деяких випадках - і в розправленому стані) утворюються складки. Так відбувається завдяки поперечних планок, наявними в конструкції. Римські штори відрізняються універсальністю: вони підходять як для класичного, так і для сучасного стилю. Їх можна використовувати окремо або в поєднанні з іншими видами штор. Приставка «римські» використовується тому, що вперше штори зі складками застосовувалися в Стародавньому Римі.

Переваги римських штор

На вищезгаданій універсальності перелік переваг римських штор не закінчується. Розглянемо інші плюси.

Варіативність

Можна пошити ідеально підходять штори під будь-яке вікно. Якщо ви хочете підібрати оптимальний варіант, рекомендуємо користуватися послугою пошиття римських штор на замовлення. У готовому асортименті виробів не завжди вдається знайти те, що потрібно. Штори можуть бути виготовлені фактично з чого завгодно. Наприклад, ви можете звернутися в компанію Atlas і надати будь-який власний матеріал. 

Компактність

Римські штори не займають багато місця, завдяки чому не «перевантажують» приміщення.

Простота використання

Штори легко опускаються і піднімаються на потрібну висоту.

Доступність

Купуючи штори на замовлення, ви можете використовувати дешеві матеріали.

У ВАС Є ПРОЕКТ?

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення

Як вибрати римські штори і як за ними доглядати


Головний критерій вибору - матеріал. Варіанти можна розділити на дві категорії: натуральні і синтетичні. Натуральні матеріали більш приємні на дотик і є еталоном екологічної чистоти. Наприклад, часто використовують льон і бавовна. Однак натуральні матеріали уразливі до неправильного використання. Той же льон моментально вбирає запахи і може з часом вигоріти. Більш невибагливий варіант - синтетичні тканини. Вони довше зберігають первозданний зовнішній вигляд.

Золота середина - сумішеві тканини. Це комбінація натуральних і синтетичних матеріалів. Як натуральної основи використовується бавовна: легкий, практичний і довговічний матеріал. Бавовна комбінується з синтетичними волокнами: їх в складі матеріалу зазвичай 60-70%. Сумішеві тканину хороша тим, що виробникові вдається взяти найкраще від матеріалів природного і штучного походження. Наприклад, матеріал має густину і високим рівнем міцності, але при цьому добре пропускає повітря, не створює парниковий ефект. Приклади сумішевих тканин - таслан, Тиси, меморі, Таффета, дюспо.

Якщо ви не відрізняєтеся акуратністю і не бажаєте витрачати час на догляд за шторами, віддайте перевагу синтетиці. Натуральний матеріал - відмінний варіант для педантичних людей. Якщо не можете визначитися, беріть штори з сумішевих тканин.

Римські штори можуть бути виконані в найрізноманітніших відтінках, можуть мати візерунки або бути монотонними. Візуальні особливості варто вибирати, виходячи з особистих переваг.

Щоб правильно доглядати за римськими шторами, вивчіть особливості матеріалів, з яких вони зроблені. Кілька універсальних порад: не використовуйте засоби для виведення плям, періть штори якомога рідше, віддавайте перевагу сухим методам чистки. Бавовняні штори періть тільки вручну!

Как мы работаем

01Знакомство

Свяжитесь с нами удобным Вам способом

02Концепция

Ми предложим идеи и разработаем дизайн

03Разработка

Сделаем замеры, обсудим все пожелания

04Смета

Подготовим детальную смету проекта

05Реализация

Изготовим и установим все элементы

06Обслуживание

Предоставим обслуживание наших изделий

Зворотній зв'язок

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення