Римські штори

✔ Безкоштовна розробка моделей і підбір тканини
✔ Пошив пробних зразків
✔ Без мінімальних партій замовлення
✔ Можливість будь-якого виду нанесення
✔ Виготовлення в найкоротші терміни

Римські штори на замовлення від компанії Atlas Interior

15-річний досвід компанії Atlas Interior - гарантія високої якості римських штор, які ви отримаєте від нас на замовлення. Фахівці не тільки виготовляють штори, але і можуть розробити концепцію, підібрати тканину. Вибір тканин і фурнітури величезний! Ми можемо виготовити штори з будь-якого матеріалу, використовувати різні декоративні елементи. Виїзд замірника входить у вартість послуг.

Пошиття римських штор в Києві на замовлення - це відмінний спосіб обзавестися унікальним елементом інтер'єру. Після покупки ви і далі можете розраховувати на фахівців Atlas Interior: компанія забезпечує післяпродажне обслуговування.

Потрібні римські штори Київ на замовлення? Залишайте заявку на сайті або звертайтеся за номером телефону.

У ВАС Є ПРОЕКТ?

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення

Виготовлення римських штор

Римські штори - різновид штор, на яких при піднятті (а в деяких випадках - і в розправленому стані) утворюються складки. Так відбувається завдяки поперечних планок, наявними в конструкції. Римські штори відрізняються універсальністю: вони підходять як для класичного, так і для сучасного стилю. Їх можна використовувати окремо або в поєднанні з іншими видами штор. Приставка «римські» використовується тому, що вперше штори зі складками застосовувалися в Стародавньому Римі.

Переваги римських штор

На вищезгаданій універсальності перелік переваг римських штор не закінчується. Розглянемо інші плюси.

Варіативність

Можна пошити ідеально підходять штори під будь-яке вікно. Якщо ви хочете підібрати оптимальний варіант, рекомендуємо користуватися послугою пошиття римських штор на замовлення. У готовому асортименті виробів не завжди вдається знайти те, що потрібно. Штори можуть бути виготовлені фактично з чого завгодно. Наприклад, ви можете звернутися в компанію Atlas і надати будь-який власний матеріал. 

Компактність

Римські штори не займають багато місця, завдяки чому не «перевантажують» приміщення.

Простота використання

Штори легко опускаються і піднімаються на потрібну висоту.

Доступність

Купуючи штори на замовлення, ви можете використовувати дешеві матеріали.

У ВАС Є ПРОЕКТ?

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення

Як вибрати римські штори і як за ними доглядати


Головний критерій вибору - матеріал. Варіанти можна розділити на дві категорії: натуральні і синтетичні. Натуральні матеріали більш приємні на дотик і є еталоном екологічної чистоти. Наприклад, часто використовують льон і бавовна. Однак натуральні матеріали уразливі до неправильного використання. Той же льон моментально вбирає запахи і може з часом вигоріти. Більш невибагливий варіант - синтетичні тканини. Вони довше зберігають первозданний зовнішній вигляд.

Золота середина - сумішеві тканини. Це комбінація натуральних і синтетичних матеріалів. Як натуральної основи використовується бавовна: легкий, практичний і довговічний матеріал. Бавовна комбінується з синтетичними волокнами: їх в складі матеріалу зазвичай 60-70%. Сумішеві тканину хороша тим, що виробникові вдається взяти найкраще від матеріалів природного і штучного походження. Наприклад, матеріал має густину і високим рівнем міцності, але при цьому добре пропускає повітря, не створює парниковий ефект. Приклади сумішевих тканин - таслан, Тиси, меморі, Таффета, дюспо.

Якщо ви не відрізняєтеся акуратністю і не бажаєте витрачати час на догляд за шторами, віддайте перевагу синтетиці. Натуральний матеріал - відмінний варіант для педантичних людей. Якщо не можете визначитися, беріть штори з сумішевих тканин.

Римські штори можуть бути виконані в найрізноманітніших відтінках, можуть мати візерунки або бути монотонними. Візуальні особливості варто вибирати, виходячи з особистих переваг.

Щоб правильно доглядати за римськими шторами, вивчіть особливості матеріалів, з яких вони зроблені. Кілька універсальних порад: не використовуйте засоби для виведення плям, періть штори якомога рідше, віддавайте перевагу сухим методам чистки. Бавовняні штори періть тільки вручну!

Популярні матеріали тканини

Блекаут

Льон

Бавовна

Тіньова тканина

Тканина Оксфорд

Как мы работаем

01Знакомство

Свяжитесь с нами удобным Вам способом

02Концепция

Ми предложим идеи и разработаем дизайн

03Разработка

Сделаем замеры, обсудим все пожелания

04Смета

Подготовим детальную смету проекта

05Реализация

Изготовим и установим все элементы

06Обслуживание

Предоставим обслуживание наших изделий

Зворотній зв'язок

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення