Лондонські штори

✔ Безкоштовна розробка моделей і підбір тканини
✔ Пошив пробних зразків
✔ Без мінімальних партій замовлення
✔ Можливість будь-якого виду нанесення
✔ Виготовлення в найкоротші терміни

Пошиття лондонських штор в Києві від компанії Atlas Interior

Лондонські штори - це елегантний елемент інтер'єру, який добре вписується практично в будь-який дизайн приміщення. Такі штори являють собою різновид підйомних фіранок. Можна встановлювати приспущені або підняте положення. У приспущені положенні штори знаходяться на рівні трохи нижче підвіконня. Якщо їх підняти, фіранки закриють 30-50% віконного отвору. В такому стані лондонські штори нагадують ламбрекен з оригінальними складками з боків.

Лондонські штори ще прийнято називати британськими або англійськими. Таку назву вони отримали не через те, що були придумані в Великобританії або найчастіше там використовуються. Справа в тому, що на перших порах для виготовлення штор використовувалися тканини англійського виробництва. Крім того, полотна мають класичний, строгий зовнішній вигляд, який добре ілюструє менталітет англійців.

Як працюють лондонські штори

1   Штори кріпляться на профільний карниз і оснащуються підйомним механізмом ланцюжка типу. Цей механізм має функцію самоторможения, завдяки чому можна легко вибрати необхідну висоту.

2   За принципом дії і зовнішнім виглядом лондонські штори нагадують австрійські, римські і французькі варіанти. Відмінність полягає в тому, що складки утворюються тільки з боків. Подібний ефект забезпечують кільця, які пришиваються до виворітного стороні. 

3   Лондонські штори можна монтувати як на ціле вікно, так і на стулки; як в саму нішу, так і «поверх» вікна. Щоб придбати штори, які ідеально підійдуть для вашого віконного отвору, скористайтеся послугою пошиття лондонських штор на замовлення від компанії Atlas Interior: заміряє приїде і визначить необхідні розміри.

У ВАС Є ПРОЕКТ?

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення

Переваги лондонських штор

Компактність

Лондонські штори займають відносно небагато місця, завдяки чому відмінно підходять для великих і маленьких приміщень.

Простота експлуатації

Щоб піднімати і опускати штори, навіть не потрібно їх торкатися руками. Досить користуватися механізмом ланцюжка механізмом. Ручний фіксатор відсутній: штори «зупиняються» на тій висоті, яка вам потрібна.

Оригінальний зовнішній вигляд

Комбінація рівного полотна і складок з боків виглядає дуже оригінально і «свіжо». За рахунок того, що лондонські штори зустрічаються в будинках відносно рідко, ви зможете здивувати своїх гостей. Ще більшої оригінальності зовнішньому вигляду штор можна надати, скориставшись послугою лондонські штори на замовлення: ви зможете реалізувати найсміливіші задуми.

Варіативність

Лондонські штори можуть бути зроблені практично з будь-якої тканини. Найчастіше використовується бавовна, льон, репс, тафта, сатин. Є тисячі варіантів форм і розмірів, комбінацій декоративних матеріалів. Все залежить тільки від вашої фантазії і побажань.

Лондонські штори в Києві від компанії Atlas Interior

Лондонські штори - справжня окраса будинку. Щоб отримати елемент інтер'єру, який повністю задовольнить ваші потреби, купите його на замовлення у компанії Atlas Interior. Наші фахівці допоможуть розробити дизайн і підібрати матеріали, вони реалізують будь-які ваші побажання. Виїзд замірника включений у вартість.

Atlas Interior протягом 15 років виготовляє висококласні штори. Пропонуємо вам приєднатися до сотень задоволених клієнтів. Телефонуйте або залишайте заявку на сайті!

Популярні матеріали

Жаккард

Тафта

Льон

Рогожка

Как мы работаем

01Знакомство

Свяжитесь с нами удобным Вам способом

02Концепция

Ми предложим идеи и разработаем дизайн

03Разработка

Сделаем замеры, обсудим все пожелания

04Смета

Подготовим детальную смету проекта

05Реализация

Изготовим и установим все элементы

06Обслуживание

Предоставим обслуживание наших изделий

Зворотній зв'язок

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення