Лондонські штори

✔ Безкоштовна розробка моделей і підбір тканини
✔ Пошив пробних зразків
✔ Без мінімальних партій замовлення
✔ Можливість будь-якого виду нанесення
✔ Виготовлення в найкоротші терміни

Пошиття лондонських штор в Києві від компанії Atlas Interior

Лондонські штори - це елегантний елемент інтер'єру, який добре вписується практично в будь-який дизайн приміщення. Такі штори являють собою різновид підйомних фіранок. Можна встановлювати приспущені або підняте положення. У приспущені положенні штори знаходяться на рівні трохи нижче підвіконня. Якщо їх підняти, фіранки закриють 30-50% віконного отвору. В такому стані лондонські штори нагадують ламбрекен з оригінальними складками з боків.

Лондонські штори ще прийнято називати британськими або англійськими. Таку назву вони отримали не через те, що були придумані в Великобританії або найчастіше там використовуються. Справа в тому, що на перших порах для виготовлення штор використовувалися тканини англійського виробництва. Крім того, полотна мають класичний, строгий зовнішній вигляд, який добре ілюструє менталітет англійців.

Як працюють лондонські штори

1   Штори кріпляться на профільний карниз і оснащуються підйомним механізмом ланцюжка типу. Цей механізм має функцію самоторможения, завдяки чому можна легко вибрати необхідну висоту.

2   За принципом дії і зовнішнім виглядом лондонські штори нагадують австрійські, римські і французькі варіанти. Відмінність полягає в тому, що складки утворюються тільки з боків. Подібний ефект забезпечують кільця, які пришиваються до виворітного стороні. 

3   Лондонські штори можна монтувати як на ціле вікно, так і на стулки; як в саму нішу, так і «поверх» вікна. Щоб придбати штори, які ідеально підійдуть для вашого віконного отвору, скористайтеся послугою пошиття лондонських штор на замовлення від компанії Atlas Interior: заміряє приїде і визначить необхідні розміри.

У ВАС Є ПРОЕКТ?

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення

Переваги лондонських штор

Компактність

Лондонські штори займають відносно небагато місця, завдяки чому відмінно підходять для великих і маленьких приміщень.

Простота експлуатації

Щоб піднімати і опускати штори, навіть не потрібно їх торкатися руками. Досить користуватися механізмом ланцюжка механізмом. Ручний фіксатор відсутній: штори «зупиняються» на тій висоті, яка вам потрібна.

Оригінальний зовнішній вигляд

Комбінація рівного полотна і складок з боків виглядає дуже оригінально і «свіжо». За рахунок того, що лондонські штори зустрічаються в будинках відносно рідко, ви зможете здивувати своїх гостей. Ще більшої оригінальності зовнішньому вигляду штор можна надати, скориставшись послугою лондонські штори на замовлення: ви зможете реалізувати найсміливіші задуми.

Варіативність

Лондонські штори можуть бути зроблені практично з будь-якої тканини. Найчастіше використовується бавовна, льон, репс, тафта, сатин. Є тисячі варіантів форм і розмірів, комбінацій декоративних матеріалів. Все залежить тільки від вашої фантазії і побажань.

Лондонські штори в Києві від компанії Atlas Interior

Лондонські штори - справжня окраса будинку. Щоб отримати елемент інтер'єру, який повністю задовольнить ваші потреби, купите його на замовлення у компанії Atlas Interior. Наші фахівці допоможуть розробити дизайн і підібрати матеріали, вони реалізують будь-які ваші побажання. Виїзд замірника включений у вартість.

Atlas Interior протягом 15 років виготовляє висококласні штори. Пропонуємо вам приєднатися до сотень задоволених клієнтів. Телефонуйте або залишайте заявку на сайті!

Как мы работаем

01Знакомство

Свяжитесь с нами удобным Вам способом

02Концепция

Ми предложим идеи и разработаем дизайн

03Разработка

Сделаем замеры, обсудим все пожелания

04Смета

Подготовим детальную смету проекта

05Реализация

Изготовим и установим все элементы

06Обслуживание

Предоставим обслуживание наших изделий

Зворотній зв'язок

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення