Штори

✔ Безкоштовна розробка моделей і підбір тканини
✔ Пошив пробних зразків
✔ Без мінімальних партій замовлення
✔ Можливість будь-якого виду нанесення
✔ Виготовлення в найкоротші терміни

Штори на замовлення в Києві від Atlas Horeca

Протягом 15 років наша компанія виробляє висококласні текстильні вироби. Наш досвід - гарантія того, що ви отримаєте саме ті штори, які вам потрібні.

В асортименті більше 5000 різновидів тканин і понад 100 видів карнизів. Ви можете вибрати будь-який дизайн, матеріал, декоративні елементи, - Atlas Horeca береться за проекти будь-якої складності.

Замовляючи у нас Ви отримуєте безкоштовний замір, консультацію, доставку і візуалізацію.
Терміни виготовлення: від 3 робочих днів.
Ціни: від 1200 грн за виріб.
Забезпечуємо післяпродажне обслуговування.

Бажаєте замовити штори, або у вас залишилися питання? Телефонуйте за номером телефону, вказаним на сайті, або залишайте заявку.

Римські штори

Пошив римских штор на заказ

Французькі штори

Пошив французских штор на заказ

Класичні штори

Пошив классических штор на заказ

Австрійські штори

Пошив австрийских штор на заказ

Лондонські штори

Пошив лондонских штор на заказ

Штори на люверсах

Шторы на люверсах пошив на заказ

Японські штори

Пошив японских штор на заказ

Італійські штори

Пошив итальянских штор на заказ

Тканина для штор

Види ткани для пошива штор

Вуличні тканини для оформлення альтанок

Уличные ткани для оформления беседок и летних терасс

Пошиття штор на замовлення компанією Atlas Horeca

 

Штори ніколи не вважалися лише предметом першої необхідності. Це один з найважливіших елементів, які створюють інтер'єр приміщення, роблять його стильним. За допомогою штор можна як підкреслити достоїнства залу, так і перекреслити їх. Щоб вони пішли на користь приміщенню, рекомендуємо придбати штори на замовлення. Особливо це актуально для готелів і закладів харчування, де інтер'єр грає одну з головних ролей. Купити штори на замовлення можна у компанії Atlas Horeca. Фахівці підберуть дизайн і матеріали, вислухають ваші вимоги і побажання, а також дадуть слушні поради при необхідності.

Які штори на замовлення можна придбати

 

  • Австрійські штори. Мають підйомним механізмом і розкішними складками. Чим вище штори піднімаються, тим більшими стають складки. Вони створюються за допомогою шнурів, які проходять всередині полотна.

  • Італійські штори. Складаються з двох відрізів тканини, які підтримуються подхватами. Такі штори не розсуваються до кінця, а лише відтягуються по діагоналі. В результаті виходить оригінальна форма, яка прикрашає приміщення.

  • Класичні штори. Те, що ми бачимо в більшості приміщень. Штори складаються з двох полотен, які розміщуються по обидві сторони від віконного отвору. Вони досягають статі або мають трохи більшу довжину.

  • Лондонські штори. Можна встановлювати два положення. Перше - піднесений: штори закривають до половини віконного отвору. Друге - приспущені: полотно стає трохи довшим, ніж вікно. 

  • Римські штори. Рівне полотно, яке при підйомі збирається в складки. Такий ефект забезпечують закріплення планки. Римські штори часто використовують у поєднанні з іншими типами штор.

  • Французькі штори. Секційні штори, верхню частину яких прикрашають складки. Бувають стаціонарними і підйомними.

  • Штори на люверсах. Тканинне полотно прикріплюється до карнизу фіксаторами у вигляді круглого отвору. Ці отвори надягають на штангу карниза. Виглядають такі штори по-сучасному. Вони легко знімаються: досить зняти кільця зі штанги. Надягають штори настільки ж просто.

  • Японські штори. Їх ще називають екранними. Мають вигляд прямого рівного полотна без складок. Можуть використовуватися просто як декоративний елемент: в такому випадку штори робляться з двох шарів. Якщо перед ними ставиться завдання перешкоджати проникненню сонячного світла, кількість шарів збільшується.

Якщо ви сумніваєтеся в тому, які штори потрібно придбати, звертайтеся в Atlas Horeca. Скористайтеся послугою пошиття штор в Києві, і консультант допоможе вибрати варіант, враховуючи особливості приміщення. Визначення необхідних розмірів Atlas Horeca також бере на себе: виїзд замірника входить у вартість послуг.

Чому краще купувати штори на замовлення

 

Що ви отримуєте, купуючи штори на ринку готових виробів? Вибір моделей, які розроблені без урахування особливостей будь-якого приміщення, заклади. Це серійні штори, які нічим не відрізняються від сотень інших.

Купуючи штори на замовлення, ви отримуєте виріб, який ідеально підходить під наявний дизайн інтер'єру. Єдина концепція не порушується, - це особливо важливо для готелів, ресторанів та інших закладів. Коли прийде час міняти штори через зношування, ви зможете звернутися в Atlas Horeca, і компанія в короткі терміни надасть заміну.

Купівля штор безпосередньо у виробника - це гарантія високої якості продукції. Ніяких підробок або низькоякісної тканини: Atlas Horeca підбирає гідні матеріали.

Зворотній зв'язок

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення