Подбор материалов для домашнего интерьера

Подбор материалов для домашнего интерьера

Підбір матеріалів для інтер'єру фахівцями компанії Atlas Interior

Бажаєте створити у себе вдома візуально привабливий, гармонійний інтер'єр? Самостійно це зробити дуже складно. Не у кожного професійного дизайнера з першого разу виходить зробити якісний проект, що вже тут говорити про просте обивателі. Можна, звичайно, придбати дорогу обстановку, розкішні штори і фурнітуру. Але чи буде це гармонійно виглядати - велике питання.

Рекомендуємо доручити цю роботу майстрам Atlas Interior. Спеціаліст вислухає ваші вимоги і побажання, запропонує кілька варіантів, з яких ви зможете вибрати найкращий.

Послуга передбачає підбір матеріалів, тканин і фурнітури. Наприклад, текстильні вироби компанія Atlas Interior виробляє на протязі ось вже 15 років: фахівці знають толк в матеріалах.

Чому варто скористатися послугою підбір матеріалів

 

  • Єдина концепція. Підібрати гармонійне поєднання елементів інтер'єру не так просто, як може видатися на перший погляд. Потрібно мати не тільки певні знання, а й досвід, добре розвинену здатність відрізняти гарне від некрасивого. Професіонал збере «комплект», який разом буде поєднуватися в єдину концепцію. Якщо ви особливу увагу приділяєте інтер'єру будинку, даний варіант безальтернативний.

  • Відповідність сучасним тенденціям. Професіонал відстежує останні течії в дизайні інтер'єру, і, якщо ви побажаєте, оформить будинок відповідно до новітніх тенденцій. Гості неодмінно будуть захоплюватися вашим «трендовим» житлом!

  • Підбір елементів в залежності від вимог і фінансових можливостей клієнта. Ви ж не хочете витрачати безліч годин на вивчення асортименту магазинів? Пошук відповідних варіантів, порівняння цін, моніторинг акцій і знижок - все це моторошно енергозатратна робота. Перекладіть її на плечі професіонала. Просто повідомте йому, що вам потрібно, і скільки грошей ви готові витратити. Спеціаліст озвучить доступні варіанти, і ви зможете зробити свій вибір. Дуже зручно і швидко!

  • Можливість проконсультуватися у професіонала. Можливо, ви сумніваєтеся і не можете визначитися з тією чи іншою фурнітурою, матеріалом? Можете отримати пораду від фахівця Atlas Interior. Наприклад, він може розповісти про особливості певного матеріалу. Ви зможете порівняти і зробити зважений вибір. В інтернеті ви не знайдете стільки корисної інформації, скільки вам може дати живий обізнана людина.

  • Гарантія якості. Підбираючи матеріали і фурнітуру самостійно, ви можете нарікати тільки на себе в разі невдалого результату. Користуючись послугами фахівця, ви можете вимагати високу якість наданих послуг. Atlas Interior гарантує: кожен клієнт залишиться задоволеним підібраними варіантами.

Самостійно підбираючи матеріали для інтер'єру, легко помилитися. Наприклад, можна придбати низькоякісну продукцію. Або «повестися» на картинку в інтернеті, а в реальності отримати зовсім не те, що потрібно. Професіонал - це ваша «подушка безпеки». Він підкаже, порадить, допоможе, навіть якщо ви не маєте чіткого уявлення про те, що вам потрібно.

ОБГОВОРИМО ПРОЕКТ?

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення

Підбір матеріалів від Atlas Interior

Щоб гарантовано отримати якісно підібрані матеріали і фурнітуру, досить звернутися в Atlas Interior. 15-річний досвід роботи дозволяє нам точно «вгадувати», що потрібно клієнту. Все, що від вас вимагається, - озвучити свої вимоги і побажання. У короткі терміни ви отримаєте те, що запросили!

Якщо у вас залишилися питання або ви хочете скористатися послугою, телефонуйте за номером телефону або залишайте заявку на сайті.

Как мы работаем

01Знакомство

Свяжитесь с нами удобным Вам способом

02Концепция

Ми предложим идеи и разработаем дизайн

03Разработка

Сделаем замеры, обсудим все пожелания

04Смета

Подготовим детальную смету проекта

05Реализация

Изготовим и установим все элементы

06Обслуживание

Предоставим обслуживание наших изделий

Зворотній зв'язок

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення