Хімчистка штор

Хімчистка штор

Хімчистка штор в Києві і передмісті від компанії Atlas Interior

Штори - це справжній мішок, особливо якщо мова йде про моделі зі складками. Вони постійно перебувають у статичному положенні, збираючи на собі дрібне сміття. Щоб така особливість штор не псувала зовнішній вигляд приміщення, їх потрібно регулярно чистити.

Деякі власники користуються сухими методами чищення: це зручно і швидко, але серйозні забруднення таким чином не видалити. Багато застосовують класичну прання. Даний метод також не можна назвати оптимальним. По-перше, уразливий, делікатний матеріал легко зіпсувати, помилившись з режимом прання. По-друге, прання великих штор вручну або в машинці - незручне заняття.

Кращий спосіб позбутися від пилу і плям - хімчистка штор. Вона проводиться з урахуванням особливостей матеріалу, стійкості фарб, ступеня зношеності. Даний метод набагато ефективніший і зручний. Наприклад, у компанії Atlas Interior є послуга хімчистка штор на дому в Києві і передмісті.

Чому хімчистка штор - кращий варіант

 

  • Це безпечніше. Перед початком роботи майстер проводить огляд і оцінку штор. Фахівці Atlas Interior знають, які умови найкращі для того чи іншого матеріалу. Ви можете бути впевнені в тому, що хімчистка не зашкодить тканини, не змінить відтінок і не прискорить знос. Проводячи прання штор, у вас такої гарантії немає. Навіть якщо сьогохвилинних наслідків не буде, з часом неправильна прання шкодить кольором і знижує міцність матеріалу.

  • Це зручніше. Якщо ви хоч раз пробували засунути велику штору в барабан пральної машинки, ви знаєте, що мається на увазі. Через розмірів штори незручно прати і вручну, і в «пралка». Це ж стосується сушіння. Користуючись послугою хімчистки, ви віддаєте брудні штори, отримуєте чисті - і ніяких турбот. До того ж, нагадаємо, фахівець Atlas Interior може приїхати до вас і зробити всю роботу на дому. 

  • Це швидше. Якщо ви віддаєте перевагу пранні, між моментом зняття штор і вивішуванням може пройти кілька днів. Весь цей час кімната не радує власників і гостей привабливим зовнішнім виглядом. Хімчистка - це набагато швидше, хоча б тому що відсутній етап сушіння.

  • Це ефективніше. Фахівці Atlas Interior підбирають методи чищення, враховуючи характер і ступінь забруднень. Можна сказати, практикується індивідуальний підхід до кожного плямі. Прання та інші «домашні» методи чищення не дають такого ж результату. Крім усього іншого, фахівці Atlas Interior використовують професійні засоби, які непросто дістати. Таким чином, якщо ви хочете бути впевненими в тому, що шторам буде повернута ідеальна чистота, користуйтеся послугою хімчистки.

Хімчистка - це набагато більш серйозний підхід до очищення штор, ніж будь-які інші методи. Запорука ефективності - досвід фахівців і застосування сучасних засобів, методик. Все це вам пропонує Atlas Interior.

ОБСУДИМ ПРОЕКТ?

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення

Химчистка штор в Киеве и пригороде специалистами Atlas Interior

Если вы дорожите внешним видом своих штор и желаете, чтобы они как можно дольше вам прослужили, обращайтесь в компанию Atlas Interior. На протяжении 15 лет компания занимается изготовлением текстильных изделий, и наши специалисты знают, как нужно ухаживать за тем или иным материалом. Вы гарантированно получите абсолютно чистые шторы, которые сразу сможете повесить на место. Atlas Interior использует средства, которые не вредят оттенку и форме штор. 

Вы можете выбрать из двух вариантов: либо доставить нам шторы, либо воспользоваться услугой химчистки на дому. Наш специалист приедет к вам в указанное время, выполнит работу, результат которой вы сможете тут же оценить. Выездная химчистка штор – идеальный вариант для тех, кто экономит свое время. 

Если у вас остались вопросы или вы желаете воспользоваться услугой химчистки штор от Atlas Interior, звоните по номеру телефона, указанному на сайте, или оставляйте заявку. Мы вернем вашим шторам чистоту!

Как мы работаем

01Знакомство

Свяжитесь с нами удобным Вам способом

02Концепция

Ми предложим идеи и разработаем дизайн

03Разработка

Сделаем замеры, обсудим все пожелания

04Смета

Подготовим детальную смету проекта

05Реализация

Изготовим и установим все элементы

06Обслуживание

Предоставим обслуживание наших изделий

Зворотній зв'язок

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення