Уніформа пошив

✔ Безкоштовна розробка моделей і підбір тканини
✔ Пошив пробних зразків
✔ Без мінімальних партій замовлення
✔ Можливість будь-якого виду нанесення
✔ Виготовлення в найкоротші терміни

Пошиття уніформи в Києві компанією Atlas Horeca

Компанія Atlas Horeca виробляє уніформу на замовлення будь-якими партіями. Будь то кілька комплектів або кілька сотень, - фахівці оперативно проведуть потрібну кількість одягу.

Якщо у вас немає ідей щодо уніформи, працівники Atlas Horeca розроблять дизайн моделі, підберуть матеріали. Ви можете висловити свої побажання, які будуть враховані під час роботи.

Після покупки Atlas Horeca продовжує допомагати клієнту: компанія надає післяпродажне обслуговування.

Якщо ви бажаєте отримати унікальну уніформу, які стане доповненням концепції вашого закладу, звертайтеся в Atlas Horeca! Телефонуйте за номером телефону, вказаним на сайті, або залишайте заявку.

Уніформа офіціантів

Пошив уніформи для офіціантів. Індивідуальний дизайн який гармонійно підходить під інтер'єр закладу.

Уніформа барменів

Пошив униформы для барменов. Эксклюзивный дизайн в один стиль с интерьером вашего заведения

Уніформа поварів

Пошив униформы для поваров

Уніформа для хостес

Пошив униформы для хостес. Индивидуальный дизайн под Ваш неповторимый стиль.

Уніформа для адміністраторів

Пошив униформы для барменов. Индивидуальный дизайн под стиль Вашего интерьера.

Уніформа покоївки

Пошив униформы для хозяюшек.

Форма медперсонала

Медичний одяг пошив

Cигнальний спецодяг

Пошив сигнальной спецодежды

Робочий спецодяг

Пошив сигнальной спецодежды

Пошиття уніформи на замовлення від компанії Atlas Horeca

У кожному поважаючому себе ресторані, кафе або готелі співробітники мають уніформу єдиної концепції. Це і виглядає привабливо, і підвищує статус закладу в очах відвідувача.

Уніформа для щоденного використання в готелі або закладі громадського харчування кардинально відрізняється від одягу, що застосовується в побуті. Вона використовується набагато інтенсивніше, і тому до неї пред'являються більш суворі вимоги. Щоб уніформа їм відповідала, рекомендуємо купувати на замовлення у перевіреного виробника. У такому випадку ви можете самі вибрати матеріал, дизайн і інші особливості одягу.

Послугу виробництва уніформи на замовлення надає Atlas Horeca. Більше 15 років компанія успішно займається виготовленням текстильних виробів для ресторанів, кафе і готелів. Фахівці Atlas Horeca беруть на себе весь спектр робіт: від розробки моделей до виробництва і доставки замовнику.

З чого виготовляється уніформа на замовлення

По суті, одяг може бути виготовленим ​​з будь-якої тканини. Фахівці Atlas Horeca знаходять необхідний матеріал і виробляють потрібну кількість комплектів уніформи. 

Всі тканини можна розділити на три категорії.

  • Натуральні матеріали. Найбільш популярна тканина - бавовна. Бавовняні волокна добре пропускають повітря, вони приємні до тіла. Бавовняна уніформа зручна як в холодну пору року, так і жарким літом. Також популярністю користується льон.Недоліком натуральних матеріалів є вразливість до зовнішніх чинників. Тканина більше страждає від прання в неправильних умовах, з часом може втратити відтінок або деформуватися. Однак при правильному догляді такого не відбувається. Рекомендуємо проконсультуватися з представником Atlas Horeca і дізнатися, як потрібно доглядати за уніформою з того чи іншого матеріалу.

  • Синтетика. Цим тканинам штучним чином «надається» те, чого немає у натуральних: головне достоїнство синтетичних матеріалів - підвищений рівень міцності і невибагливість. Недоліки: не настільки хороша повітропроникність, як у натуральних тканин, а також властивість накопичувати статичну електрику.

  • Сумішеві тканини. Універсальний варіант, який являє собою поєднання натуральних і синтетичних волокон. Як натуральна основа найчастіше використовується бавовна, як синтетична - поліестер. Виходить практична 

уніформа, яка приємна до тіла і володіє підвищеним рівнем міцності.

Чому варто купувати уніформу на замовлення

Альтернативою покупці уніформи на замовлення є її придбання на ринку готових виробів. Віддаючи перевагу даному варіанту, ви позбавляєте себе можливості скористатися кількома важливими перевагами.

  • Перше - ви отримуєте уніформу, яка ідеально вписується в існуючу концепцію закладу. Можна підібрати дизайн, колірні поєднання, декор. Купуючи готову уніформу, ви змушені вибирати з того, що є.

  • Друга перевага - можливість брендувати уніформу. Atlas Horeca за допомогою вишивки, друку або тиснення може нанести на одяг логотип або слоган.

  • Третя перевага - форму завжди можна заказати. Згодом навіть найякісніший одяг зношується. В такому випадку ви можете звернутися в Atlas Horeca, і компанія оперативно надасть заміну. Не потрібно витрачати час на пошуки.

  • Четверте перевага - висока якість. Купівля на замовлення - це отримання уніформи безпосередньо від виробника. Ви захищаєте себе від підробок. До того ж, в такому разі ви обходите стороною численних посередників, а значить, отримуєте одяг за прийнятною ціною.

Зворотній зв'язок

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення