Зняття мірок з персоналу

Зняття мірок з персоналу

Зняття мірок з персоналу фахівцями Atlas Interior

Форма персоналу повинна бути не тільки красивою, але і зручною. Людина проводить в цьому одязі близько 10 години, виконуючи при цьому свої обов'язки. Особливо важливо забезпечити ідеально комфортну форму працівникам, які багато рухаються: наприклад, офіціантам. Важливо, щоб ніде нічого не натирало, не тиснуло.

Щоб досягти високого рівня комфорту, довірте роботу зі зняття мірок професіоналам. фахівці Atlas Interior сообщат вам точные параметры сотрудника. Используя эту информацию, вы сможете заказать форму для персонала. Кстати, для этого не нужно далеко ходить: Atlas Interior вот уже на протяжении 15 лет занимается изготовлением униформы на заказ для работников ресторанов, кафе, отелей и т.д.

Чому варто замовляти зняття мірок

Комфорт

Очевидний і головний плюс даного рішення. Ідеально підходить одяг забезпечує комфорт, позитивно позначається на настрої і продуктивності персоналу. Працювати в занадто великий або занадто малою одязі - то ще задоволення.

Візуальная привабливість

Ви точно хоч раз в житті бачили одного чоловіка, який носить або занадто маленьку, або надто велику річ. Видовище малопривабливий, а іноді - смішне. А тепер уявіть, що в такому безглуздому вигляді до вас підходить офіціант в ресторані. Це неодмінно погіршить думку клієнта про ваш заклад. Щоб скористатися послугою зняття мірок, не потрібно витрачати багато часу і грошей. Воно того однозначно варто!

Достовірність, оперативність

Фахівці Atlas Interior в курсі всіх канонів зняття мірок. Ви неодмінно отримаєте достовірну інформацію аж до сантиметра. Зняття мірок проводиться швидко. Вам не потрібно нікуди їхати: фахівець Atlas Interior прибуде до вас на об'єкт, проведе виміри, і справу зроблено!

Інформація на долгий час

Якщо у вас в закладі не страшна текучка кадрів, отримані мірки вам стануть в нагоді не тільки тут і зараз, а й пізніше. Форма має властивість бруднитися, зношуватися, пошкоджуватися. На випадок такого «НП» у вас завжди будуть під рукою мірки, зняті професіоналом.

Відповідність сучасним тенденціям

Купувати форму без зняття мірок - вчорашній день, не кажучи вже про передачу форми «у спадок» від минулого співробітника нинішньому. Будьте сучасними, приділяйте увагу кожній дрібниці!

 

ОБГОВОРИМО ПРОЕКТ?

Зняття мірок компанією Atlas Interior

Спеціаліст нашої компанії готовий вже найближчим часом приїхати до вас на об'єкт для зняття мірок. Зв'яжіться з Atlas Interior, повідомте адресу і відповідний час. Наші співробітники не спізнюються! Спеціаліст прибуде точно в строк і зніме мірки з будь-якої кількості представників персоналу.

Якщо у вас залишилися питання щодо послуги зняття мірок, телефонуйте за телефоном, вказаним на сайті. Консультант Atlas Interior надасть вичерпну інформацію. Замовити послугу можна за телефоном або за допомогою форми заявки.

Чому саме ми?

Пристрасть

 

Штори та текстильне оформлення приміщень - наша пристрасть, ми любимо те що робимо.

Якість

 

Бездоганний рівень якості продукції та послуг, що надаються.

Досвід

 

Ми працюємо більше 15 років і реалізували 800 об'єктів різної складності.

Зворотній зв'язок

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення