Підбір матеріалів

Підбір матеріалів

Підбір матеріалів для інтер'єру фахівцями Atlas Interior

Від відвідувачів ресторанів, кафе, готелів, літніх майданчиків часто можна почути: «Мені подобається, що тут затишно», «Тут красиво, а тому я люблю проводити тут час». Все тому, що інтер'єр - дуже важливий елемент будь-якого закладу, який не можна ігнорувати.

Впевнені, що зможете своїми руками створити гармонійний інтер'єр? Це складніше, ніж здається на перший погляд: потрібно підібрати якісні матеріали та фурнітуру, вибрати оптимальні колірні поєднання, створити обстановку, при цьому не «перевантаживши» приміщення.

Щоб інтер'єр був створений за всіма канонами, доручіть цю роботу професіоналу. Фахівці Atlas Interior підберуть матеріали, тканини, фурнітуру, виходячи з ваших уподобань і особливостей закладу. Гарантія високої якості наданих послуг - великий досвід компанії Atlas Interior: ми успішно працюємо на ринку ось уже 15 років.

Чому варто доручити цю роботу професіоналу

 

  • Можливість бути в тренді. Тенденції в дизайні інтер'єру змінюються так само часто, як в світі моди. Якщо ви бажаєте, щоб ваш заклад відповідав сучасним течіям, скористатися послугами професіонала - безальтернативний варіант. Фахівці відстежують новинки і використовують їх при оформленні приміщень.

  • Створення єдиної концепції. Щоб приміщення виглядало гармонійним, недостатньо закупити вподобані меблі, текстиль, фурнітуру. Важливо, щоб всі елементи відповідали єдиній концепції, були стилістично однорідними. Фахівці Atlas Interior знають, як домогтися такого ефекту.

  • Вибір матеріалів, тканин, фурнітури з урахуванням побажань і бюджету. Щоб дізнатися, що ви можете собі дозволити на наявні кошти, потрібно витратити багато часу на вивчення ринку, і немає гарантії, що в підсумку ви виберете кращий варіант. Фахівці розбираються в асортименті і можуть, просто вислухавши ваші вимоги і рекомендації, надати кілька варіантів на вибір. Ви не витрачаєте час даремно.

  • Гарантія якості. Atlas Interior закінчить виконувати роботу, поки ви не залишитеся задоволеними якістю наданих послуг. Виконуючи підбір самостійно, ніяких гарантій ви, очевидно, не одержуєте. Всі помилки будуть усуватися за рахунок вашого часу, сил і фінансових коштів.

  • Доступ до консультацій. Іноді трапляється так, що власник закладу не може визначитися між декількома матеріалами або сумнівається при виборі фурнітури. В даному випадку ніщо не допоможе так, як порада знаючої людини. По-перше, це робить процедуру вибору набагато швидшою. По-друге, це захист від помилок.

При виборі матеріалів, тканин дуже важливий досвід і знання. Потрібно мати інформацію про міцність, практичність, довговічність, візуальні характеристикі того чи іншого матеріалу. Наприклад, картинка в інтернеті може бути оманливою, і ви отримаєте зовсім не те, що шукали. Користуючись послугами професіонала, ви захищаєте себе від можливих ексцесів.

 

ОБГОВОРИМО ПРОЕКТ?

Підбір матеріалів від Atlas Interior

Бажаєте в короткі терміни отримати якісно оформлений інтер'єр закладу? Фахівці Atlas Interior розуміють клієнта з півслова. Ви висловлюєте свої побажання, ми втілюємо їх у життя. Atlas Interior займається підбором не тільки матеріалів і тканин, але і фурнітури. При виборі враховуються особливості закладу, так що ви можете бути впевненими в тому, що підібрані матеріали відмінно впишуться в наявну обстановку.

Телефонуйте нам або залишайте заявку на сайті, якщо у вас залишилися питання або ви бажаєте скористатися послугами фахівців Atlas Interior.

Чому саме ми?

Пристрасть

 

Штори та текстильне оформлення приміщень - наша пристрасть, ми любимо те що робимо.

Якість

 

Бездоганний рівень якості продукції та послуг, що надаються.

Досвід

 

Бездоганний рівень якості продукції та послуг, що надаються.

Зворотній зв'язок

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення