Дизайн інтер'єра

Дизайн інтер'єра

Послуги дизайнера штор від компанії Atlas Interior

У ресторані, кафе, готелі, на літньому майданчику кожен елемент інтер'єру має важливе значення. У сукупності вони формують враження людини про заклад, і від цього залежить, чи прийде гість до вас знову чи ні.

Основним текстильним елементом інтер'єру є штори. З цієї причини дизайнери приділяють їм особливу увагу. Наприклад, за допомогою австрійських штор можна створити атмосферу розкоші, за допомогою японських - мінімалізму і елегантності.

Підібрати відповідні штори для конкретного закладу самостійно дуже важко, і позитивний результат, скоріше, буде везінням. Необхідно мати певний багаж знань і досвід. Всім цим володіє професійний дизайнер. Він підбирає зовнішній вигляд штор, з огляду на наявний інтер'єр і інші особливості приміщення.

Послугу дизайнер штор в Києві і передмісті надає Atlas Interior. Компанія 15 років працює на ринку. Atlas Interior займається не тільки розробкою дизайну штор, але і їх виготовленням.

Чому варто користуватися послугами професійного дизайнера штор

 

Деякі власники закладів віддають перевагу варіанту з покупкою штор на ринку готових товарів. Мовляв, це простіше і швидше: відкрив сайт інтернет-магазину, вибрав один з варіантів, оформив замовлення - і все. Дійсно, часу витрачається менше, але чи ефективний такий метод? Варіант із зверненням до дизайнера має набагато більше переваг. Пропонуємо з ними ознайомитися.

  • Відповідність наявній концепції. Незаперечна перевага - індивідуальний підхід до кожного закладу. Дизайнер враховує наявну обстановку, стилістику, розмір приміщення і інші його особливості. У підсумку ви отримуєте штори, які ідеально вписуються в інтер'єр. Вони стають не чужорідним предметом, а гармонійним доповненням. Самостійно знайти такі ж штори на ринку практичні неможливо, адже ви серйозно себе обмежуєте, вибираючи лише з того, що вам запропонували виробники.

  • Унікальність. Замовивши проект у дизайнера, ви отримуєте штори, яких більше ні в кого немає. У цьому компоненті ваш заклад буде унікальним. Відвідувачі, які знають толк в дизайні, неодмінно оцінять цей елемент інтер'єру.

  • Можливість втілити в життя оригінальні задумки. Можливо, у вас є запити, які ринок готових штор не може задовольнити? Наприклад, ви бажаєте отримати штори, стилізовані під певну подію, або модель, при створенні якої буде використана корпоративна символіка, колірна гамма? В такому випадку в готовому асортименті ви нічого для себе не знайдете. Досить повідомити побажання дизайнерові, і вони будуть враховані при розробці проекту.

  • Цінні поради. Якщо ви сумніваєтеся між декількома варіантами, ніщо не допоможе краще, ніж бесіда з досвідченим професіоналом. Це в рази цінніше, ніж інформація з інтернету або від консультанта в магазині. Дизайнер штор в Києві компанії Atlas Interior порадить і допоможе вибрати оптимальний варіант, чітко аргументувавши своє рішення.

  • Зручність. Скориставшись послугами компанії Atlas Interior, ви зможете безкоштовно викликати дизайнера до себе в заклад. Не потрібно витрачати особистий час і сили.

 

Дизайн

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення

Дизайн штор від Atlas Interior - те, що потрібно вашому закладу

Якщо ви бажаєте, щоб ваш ресторан, кафе, готель або літній майданчик були унікальними, а не «одними з», рекомендуємо скористатися послугами дизайнера штор Atlas Interior. Витратьте трохи часу на коротке спілкування з фахівцем нашої компанії - і ви отримаєте унікальний дизайн, який стане прикрасою вашого приміщення. Нагадаємо, що виклик дизайнера штор безкоштовний.

Задати питання або замовити послугу ви можете, зателефонувавши за номером телефону, вказаним на сайті, або залишивши заявку.

Чому саме ми?

Пристрасть

 

Штори та текстильне оформлення приміщень - наша пристрасть, ми любимо те що робимо

Якість

 

Бездоганний рівень якості продукції та послуг, що надаються

Досвід

 

Ми працюємо більше 15 років і реалізували 800 об'єктів різної складності

Зворотній зв'язок

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення