Брендування текстилю

Брендування текстилю

Брендування текстилю в Києві і передмісті від Atlas Interior

Впізнаваність - то, за чим женуться всі світові бренди. Назва компанії повинна бути на слуху, логотип повинен моментально викликати у потенційного клієнта асоціацію з продуктом або послугою. Один з найбільш ефективних способів домогтися впізнаваності - брендування. У випадку з ресторанами, кафе, готелями варто брендировать текстиль, адже його просто багато. Перебуваючи в закладі, клієнт стикається з ним на кожному кроці, і потрібна інформація відкладається у нього в підсвідомості.

Брендований текстиль, крім усього іншого, підвищує статус закладу в очах клієнта. Відвідувач розуміє, що ви витратилися на брендовану обстановку, а значить, він має справу з серйозним рестораном, готелем.

Рекомендуємо скористатися послугою брендування текстилю від Atlas Interior. Ми - компанія, яка більше 15 років надає послуги закладам столиці та передмістя. Думаєте, не має значення, хто проводить брендування? Помиляєтеся. Якщо виконавець використовує низькоякісне обладнання, дешеві матеріали, зображення швидко втратять свій привабливий зовнішній вигляд. Довіртеся перевіреної компанії.

Способи брендування, які використовує Atlas Interior

За допомогою даних методів на текстиль найчастіше наноситься логотип компанії, рідше - слоган. Вибір способу залежить від особливостей створюваного зображення, вимог до довговічності і фінансових можливостей. Якщо ви не розбираєтеся в вищеперелічених поняттях, не біда: фахівці Atlas Interior допоможуть визначитися.

Друк

Проводиться з використанням текстильного принтера. Устаткування дозволяє домогтися гарної «зчіпки» фарби з матеріалом: картинка довго не вистіривается, зберігаючи яскравість кольорів. Перевага методу - можливість надрукувати будь-яке зображення. Кількість використовуваних квітів не впливає на вартість. Недолік - вразливість фарби до певних хімічних засобів. Крім того, картинка повільно, але все ж вистіривается.

Метод цифрового друку не підходить для роботи з темними тканинами. В такому випадку використовують сублімаційний друк: барвник під впливом високої температури проникає в волокна тканин. Але і тут є обмеження: за допомогою сублімації можна брендировать тільки синтетичні матеріали.

Вишивка

Набагато більш довговічний варіант. Нерідко зображення «переживає» саме текстильний виріб, залишаючись таким же привабливим. Зображення може наноситися безпосередньо на текстиль або спочатку на підготовлений матеріал, який пізніше пришивається до виробу. Вартість послуги залежить від розміру зображення і його складності (кількості стібків). Недоліком методу є обмеженість: за допомогою друку можна створювати більш оригінальні, яскраві зображення.

Відтиск

Зображення наноситься на тканину шляхом створення об'ємного відбитка. Зображення буквально «видавлюється» на матеріалі. Доступний широкий вибір кольорів, є можливість використовувати півтони. Виходить довговічне зображення, яке при правильному догляді за текстилем не тьмяніє, не втрачає привабливого зовнішнього вигляду. Недоліком є ​​те, що можна брендировать не кожен матеріал.

ОБГОВОРИМО ПРОЕКТ?

Послуга брендування текстилю від Atlas Interior

Ми зробимо ваш текстиль потужним інструментом реклами! Atlas Interior брендує вже наявний текстиль або виготовлений своїми силами. Так, ви можете замовити у нас не тільки нанесення логотипу або слогана, але і виготовлення серветок, скатертин та інших текстильних виробів.

Якщо вам потрібна консультація або ви бажаєте замовити брендування текстилю, звертайтеся за номером телефону, вказаним на сайті, або залишайте заявку.

Чому саме ми?

Пристрасть

 

Штори та текстильне оформлення приміщень - наша пристрасть, ми любимо те що робимо

Якість

 

Бездоганний рівень якості продукції та послуг, що надаються

Досвід

 

Ми працюємо більше 15 років і реалізували 800 об'єктів різної складності

Зворотній зв'язок

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення