Послуги бізнес клієнтам

Послуги бізнес клієнтам

Дизайн інтер'єра

Услуги дизайнера от компании Atlas Horeca

Підбір матеріалів

Подбор материалов для оформления интерьера

Зняття мірок з персоналу

Выездная услуга снятие мерок с персонала

Брендування текстилю

Брендирование интерьерного текстиля

Список послуг

Дизайн

Ми розуміємо, наскільки важливим є дизайн для готелю або заклади громадського харчування. Щоб ваше місце виглядало привабливо і гармонійно, зверніться до наших дизайнерів. Вони розроблять проект, з огляду на ваші вимоги, побажання та особливості приміщення. Індивідуальний дизайнерський проект - незаперечна перевага закладу. З його допомогою можна створити атмосферу затишку і гармонії. У такі місця відвідувачі люблять повертатися.Вам не потрібно витрачати багато особистого часу і сил. Atlas Interior надає послугу виїзд дизайнера. Вам потрібно лише вказати місце і зручний час. Спеціаліст Atlas Interior приїде, оцінить обстановку і почне роботу над виконанням замовлення. Виклик дизайнера в Києві та Київській області безкоштовний.

Підбір матеріалів

Матеріали в громадських місцях - один з найважливіших аспектів. Вони щодня витримують серйозне навантаження, а тому до вибору потрібно підходити відповідально. Наприклад, скатертини, серветки, банкетний текстиль.Хто може зробити вибір краще, ніж людина, яка витратила роки на роботу з матеріалами? Спеціаліст врахує ваші вимоги і фінансові можливості, розповість про особливості, переваги та недоліки кожного варіанта. Це буде зважений вибір, який вас не розчарує.

Кто может сделать выбор лучше, чем человек, который потратил годы на работу с материалами? Специалист учтет ваши требования и финансовые возможности, расскажет об особенностях, преимуществах и недостатках каждого варианта. Это будет взвешенный выбор, который вас не разочарует. 

Зняття мірок з персонала

Зовнішній вигляд форми персоналу - важливий параметр, але не ключовий. Важливо, щоб в кінці робочого дня співробітники не відчували втому і дискомфорт через незручну одягу. Щоб цього уникнути, потрібно зробити форму, що ідеально підходить під кожного працівника. Зв'яжіться з нами, вкажіть місце і час, і наш фахівець виїде для зняття мірок. Маючи точні цифри, ви зможете замовити форму, яка ідеально підійде співробітникам. До речі, замовити форму для працівників можна також у компанії Atlas Interior.

В заведении буквально каждую деталь можно использовать для повышения узнаваемости бренда: форму персонала, скатерти, салфетки, шторы. Все это бросается в глаза посетителю, и информация, изображенная на текстиле, откладывается в памяти. К тому же, с помощью брендирования можно украсить помещение. Если вы желаете использовать данный метод для популяризации бренда, обращайтесь к специалистам Atlas Interior. Отличным решением будет нанести на текстиль логотип, слоган или другой элемент, ассоциирующийся с вашим брендом. Atlas Interior использует метод вышивки, тиснения, печати. 

Брендування

У закладі буквально кожну деталь можна використовувати для підвищення впізнаваності бренду: форму персоналу, скатертини, серветки, штори. Все це кидається в очі відвідувачеві, і інформація, зображена на текстилі, відкладається в пам'яті. До того ж, за допомогою брендування можна прикрасити приміщення. Якщо ви бажаєте використовувати цей метод для популяризації бренду, звертайтеся до фахівців Atlas Interior. Відмінним рішенням буде нанести на текстиль логотип, слоган або інший елемент, який асоціюється з вашим брендом. Atlas Interior використовує метод вишивки, тиснення, друку.

Чому саме ми?

Страсть

 

Шторы и текстильное оформление помещений - наша страсть, мы любим то что делаем

Качество

 

Бузупречный уровень качества продукции и предоставляемых услуг

Опыт

 

Мы работаем более 15 лет и реализовали 800 объектов различной сложности

Послуги для бізнесу від компанії Atlas Interior

 

Протягом 15 років компанія Atlas Interior співпрацює з безліччю ресторанів, кафе, готелів, літніх майданчиків. Наші фахівці пропонують їм сучасні дизайнерські рішення, забезпечують текстильними виробами і просто дають цінні рекомендації. Комплексність послуг - одне з важливих переваг Atlas Interior: клієнти можуть розраховувати на нашу компанію в багатьох ситуаціях. Пропонуємо вам ознайомитися з послугами, які ми надаємо бізнесу.

Співпраця з Atlas Interior - відмінне рішення для бізнесу

 

Скориставшись будь-якою з перерахованих вище послуг, ви неодмінно залишитеся задоволеними якістю: ми працюємо до того моменту, поки ви не скажете «Ось тепер добре!». Під час роботи фахівці враховують особливості кожного окремого закладу: наш принцип - індивідуальний підхід.

Хочете замовити послугу або у вас залишилися питання? Телефонуйте за номером телефону, вказаним на сайті, або залишайте заявку.

Зворотній зв'язок

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення