Банкетний текстиль

✔ Безкоштовна розробка моделей та підбір тканини
✔ Пошив пробних зразків
✔ Без мінімальних партій замовлення
✔ Можливість будь-якого виду нанесення
✔ Виготовлення в найкоротші терміни

Банкетний текстиль в Києві від компанії Atlas Horeca

 

Звернувшись до фахівців Atlas Horeca, ви можете замовити всі перераховані вище елементи банкетного текстилю. Вибір залежить виключно від вашої фантазії! Atlas Horeca може створити банкетний текстиль з будь-якого матеріалу, втілити в життя будь-який дизайн. 15-річний досвід компанії - гарантія високої якості продукції.

Ви можете розраховувати на фахівців Atlas Horeca і після придбання банкетного текстилю: компанія здійснює післяпродажне обслуговування.

Якщо бажаєте замовити банкетний текстиль або у вас залишилися питання, звертайтеся за номером телефону, вказаним на сайті, або залишайте заявку

ОБГОВОРИМО ПРОЕКТ?

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення

Банкетний текстиль: пошив на замовлення від Atlas Horeca

 

Якщо ви бажаєте придбати унікальний, якісний банкетний текстиль, рекомендуємо купити його на замовлення у Atlas Horeca. Спільно з фахівцями компанії ви можете підібрати розмір, форму, колір, декор, стиль. Atlas Horeca пропонує оптимальний варіант для реалізації будь-якої вашої ідеї.

Що включає в себе банкетний текстиль

Скатертини

Базовий елемент банкетного текстилю. Це те, з чим гості стикаються, сідаючи за стіл. Скатертини повинні бути не тільки красивими, але і практичними. Іноді вони доповнюються наперони - мініатюрними відрізами тканини, які захищають основну скатертину від забруднень. Крім того, наперони роблять столи красивішими.

Серветки

Дрібний, але дуже важливий елемент композиції столу: підібравши правильно колір, можна створити красиву комбінацію зі скатертиною.

Чохли для стільців

Чохли захищають меблі від забруднень, що особливо актуально під час великих застіль. Елементи можуть бути виконані в різних кольорах, що робить їх повноцінними елементами банкетного декору. Послуга банкетний текстиль для ресторанів і кафе на замовлення дозволяє «брендувати» під конкретне свято навіть такі, здавалося б, незначні речі.

Банти та інший декор

Загальну картину свята доповнюють дрібними штрихами: стрічками, бантами та іншими «дрібницями». З їх допомогою прикрашають стіни, столи, стільці і навіть тарілки.

ОБГОВОРИМО ПРОЕКТ?

Як доглядати за банкетним текстилем

Якщо у вас немає досвіду догляду за банкетним текстилем, проконсультуйтеся у фахівця Atlas Horeca.

Після завершення урочистостей багато елементів банкетного текстилю потрібно прати. Необхідно розділити їх за матеріалами, з яких виготовлені вироби. Прання проводити виключно згідно з вимогами по догляду за конкретною тканиною. Наприклад, якщо серветки зроблені з кольорової бавовни, їх потрібно прати при температурі не більше 40%. Не можна змішувати текстиль різних кольорів в барабані однієї машинки.

Банкетный текстиль

Чому варто купувати банкетний текстиль для ресторанів на замовлення

 

Один з головних критеріїв оформлення банкету - індивідуальність. Зрозуміло, ні про яку індивідуальність мови бути не може, якщо ви купуєте готові вироби в торгових мережах. Тільки купуючи банкетний текстиль на замовлення, ви можете отримати унікальне, оригінальне оформлення. Є можливість як завгодно його прикрасити: використовуючи написи, візерунки, зображення, різні кольори.

Крім того, банкетний текстиль на замовлення завжди є в наявності. Якщо який-небудь елемент зіпсується, ви зможете тут же його замінити, звернувшись в Atlas Horeca. Крім того, покупка у виробника - це захист від неякісної продукції і підробок.

Чому ми?

Страсть

 

Шторы и текстильное оформление помещений - наша страсть, мы любим то что делаем

Качество

 

Бузупречный уровень качества продукции и предоставляемых услуг

Опыт

 

Мы работаем более 15 лет и реализовали 800 объектов различной сложности

Зворотній зв'язок

*
*

Дякуємо вам!

Ми звяжемося з вами одразу як отримаємо ваше повідомлення